„Skycop“ atskleidė praėjusio sezono biudžetą, įvardijo skolas ir pristatė kito sezono viziją (10) netrukus pristatys vyr. trenerį

liepos 1 d., 12:53
„Skycop“ turi 60 tūkst. eurų skolų (BNS nuotr.)
„Skycop“ turi 60 tūkst. eurų skolų (BNS nuotr.)
Šaltinis: Kvitrina

Prienų rajono Savivaldybės tarybos nariai išklausė „Skycop“ veiklos ataskaitą už 2018–2019 m. sezoną. Ją pristatė klubo direktorius Adomas Kubilius, rašo kvitrina.lt.

„SkyCop“ LKL reguliariajame sezone užėmė septintąją vietą ir ketvirtfinalyje pralaimėjo seriją 1:2 Klaipėdos „Neptūnui“. Pasak A. Kubiliaus, klubui pavyko praeitą sezoną surinkti apie 700 tūkst. eurų biudžetą ir nepadidinti skolų. Po sezono klubui liko apie 60 tūkst. eurų įsipareigojimų. Prienų rajono savivaldybės indėlis sudarė 250 tūks. eurų.

Po diskusijos, kurios metu buvo išsakyta ir pastabų, buvo prieita bendros nuomonės, jog klubą reikia paremti ta pačia suma, kaip ir praeitame sezone. Tiesa, su viena sąlyga, jog ir kitos sporto šakos nebus pamirštos.

Jau buvo rašoma, jog ilgametis Prienų komandos strategas Virginijus Šeškus naujajame sezone nebevadovaus komandai. Apie tai kalbėjo pats krepšinio specialistas ir komandos vadovas A.Kubilius. Taip pat buvo užsiminta, kad klubas nori surinkti jaunatvišką perspektyvių šalies krepšininkų komandą bei savo sudėtyje turėti keletą patyrusių žaidėjų.

Pasak A.Kubiliaus, jau eina į pabaigą derybos dėl vyr. trenerio kandidatūros. Manoma, jog dėl trenerio ir komandos formavimo tendencijų visiškai aišku bus šios savaitės pabaigoje.


Gairės: lkl, kubilius, skycop
10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti