0

Skandalas Serbijoje – „Crvena Zvezda“ puolėją prieš treniruotę sužalojo „Partizan“ legionierius (26)

Gegužės 19 d., 14:30
J.Nunnally kaltinamas sužalojęs varžovą (BNS nuotr.)

Adrijos lygos finale aistros liejasi ne tik rungtynių metu – komandų žaidėjai susipliekė už aikštelės ribų.

Belgrado „Crvena Zvezda“ pranešė, kad prieš rytinę sekmadienio treniruotę užsipultas buvo Stefanas Lazarevičius. Kaltinamas „Partizan“ snaiperis Jamesas Nunnally, smarkiai sužalojęs serbą, klubas pasidalino nukentėjusiojo nuotraukomis.

Lazarevičius Lazarevičius

Dėl įvykio pradėtas tyrimas, o „Crvena Zvezda“ prašo diskvalifikuoti J.Nunnally.

Šis konfliktas nėra atsitiktinis – S.Lazarevičius ir J.Nunnally kibirkščiavo jau trečiadienį vykusiame antrajame serijos mače. Rungtynėse likus žaisti dvi minutes po abiejų žaidėjų konflikto buvo skirta po techninę pražangą, „Crvena Zvezda“ tuomet išsaugojo pergalę 80:73.

„Raudonieji“ tikisi, jog tyrimą pradės ne tik lyga, bet ir šalies teisėsauga, nes toks incidentas gali būti vertinamas pagal Serbijos kriminalinį kodeksą. Laukiama ir Serbijos vidaus reikalų ministerijos situacijos vertinimo.

Eurolygos klubas teigia, kad leidus amerikiečiui ir toliau rungtyniauti, mačo metu tiesiog nebus įmanoma užtikrinti visų jo dalyvių saugumo.

S.Lazarevičius šioje serijoje yra epizodinis žaidėjas, pirmajame mače sužaidęs 9 sekundes, antrajame – pusantros minutės. Tuo tarpu J.Nunnally pirmajame mūšyje suvertė 27 taškus, o antrajame jau buvo nepanašus į save ir per 34 minutes sukrapštė tik 2 taškus (0/3 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 2/2 baudų metimų).

„Crvena Zvezda“ laimėjo du pirmuosius finalo serijos mačus ir lenktynėse iki trijų pergalių atsiplėšė 2:0. Titulą Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai galės iškelti jau sekmadienio mače, jei trečią kartą parklupdyti Željko Obradovičiaus kariauną.