Šilčiausiais žodžiais M.Kalnietį išlydėjęs K.Maksvytis: sveikiname ir liūdime (10) VIDEO interviu

Sausio 29 d., 20:56
K.Maksvytis norėjo visą dėmesį skirti M.Kalniečiui (Žalgirio nuotr.)
K.Maksvytis norėjo visą dėmesį skirti M.Kalniečiui (Žalgirio nuotr.)
Rokas Liolaitis

Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su Mantu Kalniečiu – įžaidėjas karjerą baigė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse.

„Žalgiris“ rungtynes po dramatiškos kovos pralaimėjo Jonavos „CBet“ klubui, bet tai nesugadino po rungtynių numatytos ceremonijos. M.Kalnietis apėjo garbės ratą, pasakė atsisveikinimo kalbą, o visa komanda pasidabino vardiniais jo marškinėliais.

Po rungtynių „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis veteraną išlydėjo tik pačiais geriausiais žodžiais bei turėjo priekaištą dėmesį pavogti norėjusiems asmenims, kuriuos įvardinti atsisakė.

„Apie rungtynes norėčiau trumpai, Prienai gerai žaidė, kovojo iki galo, rodė energiją... ne Prienai, „CBet“, atsiprašau, Virgis man visada su Prienais siejasi. Jonava gerai žaidė, parodė gerą energiją ir kovojo iki galo. Rungtynių pabaigoje jie grįžo į rungtynes, nors ir atsilikinėjo. Sveikinimai jiems. Šiandien sužaidėme prastas rungtynes, bet didžiausias rungtynes vis tiek turi būti Mantui. Sveikiname ir liūdime, išeina ne tik geras žaidėjas, bet ir geras žmogus, gera asmenybė. Šis vakaras yra išskirtinis. Gaila, kad nepavyko jam padovanoti pergalės“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Koją kišo nuovargis ir nesusikaupimas po nesėkmės Atėnuose?

– Nesusikaupimas tai jautėsi. Vien atsižvelgiant į klaidų skaičių, išpildymą smulkmenų.

– Kaip vyksta Isaiah Tayloro reabilitacija?

– Daktarai prognozavo, kad grįš mažiausiai po trijų savaičių. Praėjo gera savaitė, jis gydosi, atlieka statinius pratimus. Kol kas planuojame tą patį. Geriausiu atveju tikimės jo sulaukti iki KMT finalo ketverto.

– Ko reikia sugrįžimui po kelių nesėkmingų rungtynių?

– Viskas yra galvose. Nebūna taip, kad komanda visada laimi. Stipri yra ta komanda, kuri pralaimėjusi sureaguoja ir grįžta dar piktesnė. Tikiuosi, kad mes tokie ir būsime.

REKLAMA

– Manto Kalniečio užbaigtuvės, turite įsimintiniausią istoriją per jo karjerą?

– Sunku atrinkti vieną, turbūt Pasaulio taurės trečia vieta, tie perdavimai į nugarą ir dėjimai greitame puolime. Kaip jis pats juokauja, kai turėdavo gerą pakilimo taką. Geras žmogus, geras komandos draugas, ne kartą minėjau, dar kartą pasikartosiu, gal šį sezoną ir negavo tos rolės, kokios tikėjosi, bet išliko garbingu, nekėlė bangų, nedarė rūbinėje grupių, nekėlė nepasitenkinimo, emocijų. Jis priėmė tokį sprendimą, aš, kaip treneris, vertinu tai, jis dar kartą parodė, koks yra garbingas žmogus.

– Mantas Kalnietis tarsi dar ne visiškai pasitraukia iš komandos. Turite numatę, kaip jį išnaudosite toliau?

– Mes sutarėme, kad jis dar neoficialiai keliose treniruotėse ir į rungtynes dar bus su mumis. Bus kiek pasyviau, bet neatitols nuo komandos.

– Paskutinė ataka taip pat buvo nubraižyta didesnį nei įprasta vaidmenį turėjusiam M.Kalniečiui, kaip buvo priimtas šis sprendimas?

– Kitaip turbūt ir negalėjo būti. Šitiek žiūrovų susirinko dėl Manto, šiandien buvo ir daugiau žmonių, kurie norėjo sau vaidmenį prisiimti ir būti dėmesio centre, bet žiūrovai susirinko ne pažiūrėti kažkieno kito šou, o būtent Manto. Mes kitaip ir negalėjome pasielgti.

– Čia buvo akmenėlis į teisėjų daržą?

– Negaliu atsakyti. Galbūt į Čeponio, galimai. Paliekame dėmesį Mantui.

 


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga