0

Sh.Gilgeouso-Alexanderio šou nutraukė „Nuggets“ pergalių kelią (1)

Gruodžio 30 d., 09:50
Sh,Gilgeousas-Alexanderis atnešė pergalę (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutrūko Denverio „Nuggets“ (23/11) šešių pergalių serija.

NBA čempionai namie 93:119 (27:33, 21:21, 20:34, 25:31) nusileido Oklahomos „Thunder“ (21/9) ekipai.

„Thunder“ uždavė toną rungtynėms nuo pradžių. Per pirmą mačo dalį nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros (46:41), tačiau po pertraukos svečiai atitrūko – 88:68. Triuškinamo deficito „Nuggets“ nepanaikino.

„Ne atsitiktinumas, kad jie – NBA čempionai. Tai – gera komanda ir žinojome, koks jos lygis“, – sakė Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis.

Jis pats dominavo – per 33 minutes pelnė 40 taškų, iš kurių 17 – per mačą perlaužusį trečią kėlinį.

„Thunder“: Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis 40, Chetas Holmgrenas 24, Joshas Giddey 12 (8 atk. kam.), Jalenas Williamsas 11 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Aaronas Wigginsas 7.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 19 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Peytonas Watsonas 14, Michaelas Porteris 12 (2/8 trit.), Julianas Strawtheris 10, Jamalas Murray‘us 9 (11 rez. perd.)

Gairės: nuggets, thunder