0

Serbijoje – fantastiškas buvusio žalgiriečio solo pasirodymas (8)

Gegužės 16 d., 10:53
B.Marjanovičius prieš dvejus metus vilkėjo „Žalgirio“ aprangą („Krepšinio širdies“ nuotr.)

Buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Bobanas Marjanovičius sužibėjo Serbijoje. Šalies čempionato rungtynėse 24 metų 221 cm ūgio „bokštas“ surinko net 49 naudingumo balus.

B.Marjanovičiaus atstovaujama Belgrado „Mega Vizura“ ekipa namie 90:68 sutriuškino Valjevo „Metalac“, o vidurio puolėjas buvo neabejotinas lyderis.

Jis per 27 minutes pelnė 26 taškus (9/12 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), sugriebė net 18 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei blokavo net 4 metimus.

Tiesioginis B.Marjanovičiaus oponentas buvo anksčiau Belgrado „Partizan“ žaidęs 230 cm ūgio Slavko Vranešas.

Beje, B.Marjanovičiui geriausiai talkino kitas gerai žinomas puolėjas Novica Veličkovičius, kurio sąskaitoje – 20 taškų.

„Mega Vizura“ Serbijos pirmenybėse atsilieka tik nuo „Partizan“, o B.Marjanovičius vidutiniškai per 27 minutes renka po 17 taškų, atkovoja 11,9 atšokusio kamuolio, atlieka 1,9 rezultatyvaus perdavimo ir blokuoja 1,5 metimo.