Serbijos rinktinė apsisprendė dėl galutinio dvyliktuko, kuris atstovaus jų šaliai Paryžiaus Olimpinėse žaidynėse.

N.Jokičius žibėjo ryškiausiai (FIBA nuotr.)

N.Jokičiaus ir G.Antetokounmpo akistatoje – tvirta serbų pergalė (11)

07.22 23:00

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždžių akistata pažymėtą draugišką mačą užtikrintai laimėjo Serbijos rinktinė.

N.Jokičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose

Serbijos puolimas dominavo prieš japonus (3)

07.21 22:49

Draugiškose rungtynėse Belgrade Serbijos rinktinė 119:100 (33:23, 26:29, 32:18, 28:30) nugalėjo Japonijos krepšininkus.

Amerikiečiai užtikrintai įveikė Serbijos rinktinę

Serbai rimtesnio iššūkio amerikiečiams mesti neįstengė (23)

07.17 20:58

Olimpinėms žaidynėms besirengiančios Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Serbijos rinktinės sužaidė kontrolines rungtynes.

N.Džurišičius patyrė traumą (Scanpix nuotr.)

Vasaros lygoje sužibėti bandžiusį serbą sustabdė trauma

07.16 09:40

Prasimušti į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA) bandančiam serbui Nikola Džurišičiui visas kortas sumaišė trauma.

N.Jokičius buvo sunkiai sustabdomas

N.Jokičius vedė serbus į pergalę Prancūzijoje (35)

07.13 00:10

Olimpiadai besirengiančios Prancūzijos ir Serbijos rinktinės tarpusavyje sužaidė kontrolines rungtynes.

A.Smailagičius gali pratęsti karjerą Ispanijoje (BNS nuotr.)

„Baskonia“ nusitaikė į „Partizan“ aukštaūgį (4)

06.13 10:44

Vitorijos Baskonia yra tarp aktyviausiai tarpsezonį pasitinkančių Eurolygos komandų - naują taikinį baskai rado Serbijoje.

N.Jokičius yra pasirengęs kovoti dėl olimpinio medalio (Scanpix nuotr.)

Olimpinės Serbijos rinktinės kandidatų sąraše – N.Jokičius ir būrys NBA bei Eurolygos žaidėjų (6)

06.10 17:57

Tiesioginį bilietą į olimpiadą Pasaulio taurėje iškovojusi Serbijos rinktinė paskelbė kandidatų sarašą.

M.Tobey palieka Belgradą

„Crvena Zvezda“ paleido į rinką du aukštaūgius (4)

06.10 16:40

Dviem titulais sezoną užbaigusi Belgrado Crvena Zvezda jau rikiuoja sudėtį ir kito sezono kovoms.

A.Hanga grįš į Ispaniją (Scanpix nuotr.)

„Crvena Zvezda“ atsisveikins su gynybos specialistu (7)

06.05 11:35

Belgrado Crvena Zvezda ruošiasi atsisveikinti su vieninteliu Eurolygoje žaidžiančiu vengru.

Z.LeDay'us buvo rezultatyviausias „partizanas“

„Partizan“ lemiamame mače nepaliko šansų jauniesiems varžovams (4)

05.30 21:15

Serbijos krepšinio lygos finale išvysime dar vieną grandų susidūrimą - į kovą dėl aukso iškopė ir Belgrado Partizan klubas.

R.Giedraitis taikliai laidė tritaškius

R.Giedraičio tritaškiai nutiesė „Crvena Zvezda“ kelią į finalą (6)

05.07 22:59

Adrijos lygoje aiškus pirmasis finalo dalyvis - dėl titulo kovos Belgrado Crvena Zvezda su Roku Giedraičiu.

N.Iličius prisidarė problemų

Sulaikytas „Crvena Zvezda“ ir Serbijos rinktinės vadovas (13)

04.25 11:35

Serbijoje košės prisivirė Belgrado Crvena Zvezda klubo vadovas Nebojša Iličius.

„Žalgirio“ mače teisėjai priėmė teisingus sprendimus (Žalgirio nuotr.)

Eurolyga apgynė „Žalgirio“ mačo teisėjus – serbai daiktus į aikštelę mėtė po teisingo sprendimo (19)

02.10 20:44

Kauno Žalgirio išvyka pas Belgrado Crvena Zvezda baigėsi vietinių gerbėjų elgesio apkartinta pergale.

Y.dos Santosas nulėmė rungtynes

21 taško persvarą paleidusi „Crvena Zvezda“ lemiamu metimu laimėjo Belgrado derbį (4)

01.28 22:41

Adrijos lygoje intrigos tradiciškai nepašykštėjo Serbijos grandų derbis.

A.Pokuševskis susižeidė (Scanpix nuotr.)

Traumų neapleidžiamas Serbijos talentas gali praleisti NBA sezono pradžią (9)

09.20 23:32

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsitvirtinti bandantį Aleksejų Pokuševskį dar kartą pristabdė trauma.

Ketvirtfinalį laimėjęs S.Pešičius išlaiko pagarbą lietuviams (BNS nuotr.)

Po olimpiados rinktinę paliksiantis S.Pešičius regi LKL kaip pavyzdį Serbijai (21)

09.15 09:09

Didžiąją dalį savo kritikų Serbijos rinktinės treneriui Svetislavui Pešičiui pavyko nutildyti pasirodymu Pasaulio taurėje, kurioje jis iškovojo sidabro medalį.

Prancūzai šiemet yra Prancūzijoje, kurioje prieš ketverius metus buvo vokiečiai (FIBA nuotr.)

Pasaulio taurės rikiuotė per ketverius metus pasikeitė drastiškai (48)

09.10 20:46

Maniloje finišavo Pasaulio taurė, kurios finale triumfavo Vokietija, 83:77 palaužusi Serbiją.

S.Pešičius nestokojo sunkumų (FIBA nuotr.)

Dar sutrumpėti galėjusią sudėtį dėliojęs S.Pešičius: gyvenime nesu matęs tiek problemų (8)

09.10 18:49

Pasaulio taurė Serbijai baigėsi nesėkme finale - Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai auksinį mačą pralaimėjo vokiečiams.