Šalto proto pasigedęs E.Ulanovas: yra žingsnelis į priekį, bet neužtenka (9) VIDEO interviu, FOTOGALERIJA

Kovo 16 d., 23:23
E.Ulanovas po rungtynių buvo susimąstęs (BNS nuotr.)
E.Ulanovas po rungtynių buvo susimąstęs (BNS nuotr.)
Rokas Liolaitis

Kauno „Žalgiris“ (15/14) iki paskutinių sekundžių kovėsi prieš Eurolygos lyderius Pirėjo „Olympiacos“ (21/8), bet palaužti graikų nepavyko.

Komandos neišgelbėjo ir po kelių slogesnių mačų tarp lyderių grįžęs kapitonas Edgaras Ulanovas, surinkęs 12 taškų ir išdalinęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Jam buvo patikėtos ir lemiamos rungtynių atakos, tačiau abu prasiveržimai baigėsi be taškų.

Po rungtynių E.Ulanovas pripažino, kad „Žalgiris“ visą sezoną kenčia dėl šaltakraujiškumo stokos ir nepademonstravo vilties, kad artimiausiu metu tai pasikeis.

„Sunku dabar apie viską, nes galvoje paskutinė minutė, bet ties komandiškumu, žaidimu kartu gal yra koks minimalus žingsnelis į priekį. Žinoma, vėl kenčiame dėl žaidimo skaitymo ar proto ir kenčiame visą sezoną, kentėsime iki pat galo, kaip reikia protingai sužaisti. Sunku, aišku, rotacija mažesnė, žaidėjų mažai, tos pačios patirties Eurolygos trūksta. Turime ką turime, kovingumas šiandien buvo aukščiausio įvertinimo, tai gerai, bet išpildymas situacijų turi būti geresnis. Gale galėjo būti į abi puses, turėjome šansą, apmaudu, kai pralaimime vienos atakos rungtynes, turime šansą ir tai išslysta iš rankų“, – teigė „Žalgirio“ kapitonas.

REKLAMA

– Antrajame kėlinyje buvote piktas, nedavėte televizinio interviu, kas labiausiai suerzino?

– Trūksta šalto proto, visą šį sezoną taip. Didžiausias to pavyzdys yra antra pusė prieš „Panathinaikos“, ten buvo visiškai, blogiau negali būti, šiandien momentais taip pat trūko to prie didelio spaudimo ir didelės agresijos prieš komandą, kuri turi didelę patirtį ir gerai žaidžia gynyboje. Puolime momentais reikia būti protingesniems, yra žingsnelis į priekį, bet neužtenka, turime daug taisytinų dalykų. Vėl Vezenkovas kamuolio nemušęs sužaidžia tobulas rungtynes. Geros pamokos, bet liūdna, kad nepavyko laimėti.

– Kas sunkiausia ginantis prieš tokį žaidėją kaip A.Vezenkovas, kuris taškus renka nesivarydamas kamuolio?

– Jie yra gera komanda, išlaikė branduolį, gerai viską supranta, o jis ten jaučiasi labai puikiai, komandos draugai akimirkai laisvą pamato ir išnaudoja. Treneris, kaip matome, visą sezoną turi begalinį pasitikėjimai, visi pagyrimai jam, žaidžia tobulą sezoną, negali sakyti, kad čia yra atsitiktinumas. Žaidėjas, kuris puikiai tinka komandoje. Jis vienas prieš vieną daug nesusikuria, bet iš kitų situacijų labai gerai skaito žaidimą.

REKLAMA

– Kas leido sugrįžti į rungtynes atsiliekant 14 taškų skirtumu?

– Po trijų kėlinių turėjome „minus 12“ ir viskas paprasta, šiais laikais padaryti atkarpą 8:0 nėra sudėtinga, jei padarai – grįžti į žaidimą. Dvylikos ar keturiolikos taškų neskaitau dideliu pranašumu.

REKLAMA

– Moustapha Fallas nustebino septyniais rezultatyviais perdavimais?

– Nebuvo, šiandien toks buvo planas kažkiek ant Fallo, leisti jam daugiau prisiimti kamuolius, kad nepermetinėtų, nes labai didelis ir puikiai tai išnaudoja. Ketvirtajame kėlinyje gal kažkiek pavargo ir išmetė kelis į užribį, sakykime, prie tokio rezultato negali sakyti, kad planas buvo blogas.

– Koks buvo planas paskutinėje atakoje?

– Žaisti vienas prieš vieną. Gavosi taip, kaip ir norėjome. Aišku, kamuolį sunkiai prisiėmiau, bet toks ir buvo planas.

– Po metimo didelis nusivylimas buvo dėl nepataikymo ar kokių kitų veiksnių?

– Reikia pažiūrėti, nemačiau iš šono. Reikia pasižiūrėti video, padarykite video ir pasižiūrėsime, buvo ten kažkas ar ne. Nusivylimas aiškus, dvi paskutines atakas veržiausi link krepšio, klausimų ir pačiam daug, kas buvo, ko nebuvo, bet dabar jau viskas, yra kaip yra.

– Lemiamu metu A.Vezenkovas atliko metimą per Tomą Dimšą. Buvo galima kažką padaryti kitaip ir to išvengti?

– Vienintelis variantas – neduoti priimti kamuolio. Kaip pasakyti, viskas buvo gerai, sunkų metimą pataikė, ne dėl to pralaimėjome.

REKLAMA

– Kokia žinutė būtų paskutinėms penkioms rungtynėms?

– Kuo mažiau žiūrėti į lentelę, tokia ir žinutė. To ir palinkėsiu visai komandai.


9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti