Š.Jasikevičius: „Rytas“ negauna tokios pagarbos, kokios jis nusipelnė (59) VIDEO komentaras

Vasario 16 d., 21:01
Š.Jasikevičius atidavė pagarbą „Rytui“ (BNS nuotr.)
Š.Jasikevičius atidavė pagarbą „Rytui“ (BNS nuotr.)
Edgaras Pulkovskis

Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) didžiajame finale intrigos nebuvo. Kauno „Žalgirio“ komanda 80:60 sutriuškino Vilniaus „Rytą“.

Vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi, kad jo auklėtiniai išlaikė pirmąjį sezono testą, kur buvo kovojama dėl titulo. Strategas taip pat atidavė pagarbą varžovų komandai ir vyr. treneriui Dainiui Adomaičiui.

„Malonus vakaras mums. Jautėmės lyg žaistume namuose. Yra fantastiškas jausmas dirbti komandoje, kuri kasmet kovoja dėl titulų. Mačas buvo toks, kokio ir tikėjomės. Tai buvo viena iš geriausių žaidėjų reakcijų po pertraukos. „Rytas“ nenubaudė už mūsų klaidas ir mes pabėgome bei kontroliavome situaciją“, – sakė strategas.

REKLAMA

– Kiek smagu dėl tų legionierių, kurie pirmą kartą laimėjo titulą?

– Kai pakeiti 7 žaidėjus, nėra lengva, kad jie pajustų „Žalgirio“ dvasią ir įsilietų į kolektyvą. Galbūt jiems tai bus dar didesnis stimulas geriau įsilieti į kolektyvą ir reikia tikėtis, kad jie vertins tokius dalykus.

– E.Ulanovas skina vieną MVP titulą po kito.

– Jis buvo vienas iš tų, kuris antrojo kėlinio pabaigoje nesuprato, ko mes norime iš komandos. Bet jis su Luku trečiajame kėlinyje buvo labai agresyvūs ir padėjo perlaužti mačą. Ulanovas žaidė gerą ir solidų krepšinį. Trečiajame ketvirtyje tai buvo nerealiame lygyje. Svarbu, kad atėjome į mačą su kai kuriais žaidėjais, kurie yra pajutę finalo dvasią.

– Kaip jums Z.LeDay‘aus dėimas?

– Gražus dėjimas, bet po jo jam baigėsi mačas, nes visiškai pametė galvą.

– Kas „Rytui“ pavyko pirmoje susitikimo dalyje, kad jie taip sėkmingai laikėsi?

– Mes turime gerbti „Rytą“, kurį treniruoja vienas geriausių Europos trenerių. Vilniečiai bando reaguoti į visus pasikeitimus ir jie pirmoje dalyje rungtyniavo naudodami savo ginklus – labai gerai dalinosi kamuoliu, o mes kažkur neišnaudojome savo situacijų. Kažkur nesupratome, kaip reikia gintis kai kuriose situacijose. „Rytas“ negauna tokios pagarbos, kokios jis nusipelnė tiek šiemet, tiek nuo tada, kai ten dirba Adomaitis.

REKLAMA

– Ar pirmą kartą jūs apipylė vandeniu?

– Ne, ne pirmą. Mano dukrą apipylė šampanu, o mane tik vandeniu. Va kokie laikai atėjo (juokiasi). Norime išlaikyti šitą branduolį, kad kuo ilgiau išlaikytume šitą atmosferą.


59 komentarai
Naujausi komentarai (59)
Geriausiai ivertinti (59)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti