30 metų 193 cm ūgio įžaidėjas iš Lietuvos Šarūnas Jasikevičius bent iki šio sezono pabaigos liks Golden State "Warriors" komandos žaidėju. Tai paaiškėjo ketvirtadienį, paskutinę NBA klubų mainų dieną, per kurią "Warriors" vadovai nepanoro įpūsti naujų vėjų į savo komandą.
"Manau, mes jau viską padarėme gerokai anksčiau", - sausio 17 dienos mainus su Indianos "Pacers" ekipa priminė klubo viceprezidentas Chrisas Mullinas.
Ch.Mullinas patikino, kad mainų klausimas buvo sprendžiamas kartu su treneriu Donu Nelsonu ir ekipos lyderiu Baronu Davisu, šiuo metu besigydančiu traumą. Po ilgų diskusijų nuspręsta, kad komandai nebereikia naujų žaidėjų.
Vienam klubo vadovų pritarė ir gynėjas Jasonas Richardsonas: "Turime komandą, kuri yra pajėgi kovoti atkrintamosiose varžybose. Ji gerokai skiriasi nuo tos, kurią turėjome praėjusį sezoną, tačiau mūsų vaikinai sunkiai dirba ir galime pasiekti gerų rezultatų".
Ši žinia turėjo nuliūdinti Š.Jasikevičių, kuris anksčiau buvo prasitaręs, jog norėtų pakeisti komandą. Naujaisiais lietuvio namais galėjo tapti karštasis Majamis, kuriame rungtyniauja NBA čempiono titulą ginantis "Heat" klubas.
Šio miesto spauda rašo, kad Š.Jasikevičius buvo vienas iš 5 gynėjų (Anthony Johnsono, kuris iš Atlantos "Hawks" persikėlė į Dalaso "Mavericks", Marcuso Bankso ("Suns"), Chucky Atkinso ("Grizzlies") ir Mike`o Bibby ("Kings"), pretendavusių papildyti lyderio Dwyane`o Wade`o netekusio "Heat" klubo gretas.
"Buvo keletą naktinių skambučių, tačiau mano pastangos rezultatų nedavė", - apie galimus mainus užsiminė "Heat" treneris Patas Riley.
Norėdami komentuoti prisijunkite.