0

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai ir antrą kartą sutriuškino ketvirtfinalio varžovus

Gegužės 18 d., 19:59
Š.Jasikevičiaus kariauna tvirtai žengė į pusfinalį

Turkijos pirmenybėse ketvirtfinalio barjerą be nesklandumų įveikė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“.

Pirmąjį mačą prieš Izmiro „Aliaga Petkim“ 102:72 laimėjęs Eurolygos klubas beveik identišku rezultatu triumfavo ir išvykoje – 100:71 (16:21, 32:15, 25:16, 27:19).

Ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių „Fenerbahče“ tvirtai laimėjo 2:0.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Nigelas Hayesas-Davisas – 27 minutės, 20 taškų (6/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 4 atkovoti, perimtas ir prarastas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 pražangos bei 23 naudingumo balai.

15 taškų prie pergalės pridėjo Sertačas Šanli (3/3 tritaškių), 14 – Scottie Wilbekinas (7 rez. perd.), 13 – Melihas Mahmutoglu (3/3 tritaškių), 10 – Nate’as Sestina (7 atk. kam.). Tritaškius favoritai vertė net 55 procentų taiklumu (18/33), retai stodami prie baudų metimo linijos (6/6).

Varžovai turėjo tik du dviženklininkus – 18 taškų surinko Yavuzas Gultekinas (7 atk. kam.), 14 – Davidas Efianayi (6 atk. kam.), 9 – latvis Kristeris Zorikas (6 rez. perd.).

Pusfinalyje Š.Jasikevičiaus ekipa susidurs su Stambulo „Bešiktaš“ arba Manisos BBSK.

„Fenerbahče“ šį sezoną dar laukia ir Eurolygos finalo ketvertas, kurio pusfinalyje teks susidurti su Atėnų „Panathinaikos“.