„Rytas“ užtikrintai laimėjo prieš „Juventus“ (30) FOTOGALERIJA

Spalio 6 d., 16:00
T.Holloway'us buvo vienas iš pergalės kalvių (BNS nuotr.)

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) į savo sąskaitą įsirašė Vilniaus „Ryto“ (4/0) klubas, kuris savoje arenoje 86:65 (21:20, 24:15, 20:20, 21:10) pranoko Utenos „Juventus“ (1/3) krepšininkus.

„Rytas“ geriau pradėjo mačą – 6:2. Sužaidus 6 minutes šeimininkų atotrūkis buvo pasiekęs 6 taškus (15:9), bet „Juventus“ atkarpa 7:1 leido išlyginti rezultatą – 16:16. Baigiantis kėliniui Žygimantas Skučas baudų metimais išvedė uteniškius pirmą kartą į priekį (20:18), bet paskutinis žodį tarė Dovis Bičkauskis – 21:20.

Antrajame ketvirtyje prabėgus 4 minutėms „Rytas“ buvo kiek atitrūkęs (30:25), bet du tritaškiai iš eilės leido svečiams greitai atsitiesti – 31:30. Čia pat jau tokį patį atsakė surengė šeimininkai – 35:31. Priartėjusi „Juventus“ ekipa (34:35) net 2 minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudojusi sostinės komanda atitrūko – 42:34. Julius Jucikas baudos metimu nutraukė tylą (35:42), tačiau per likusį laiką „Rytas“ realizavo tris baudas ir pirmą mačo dalį baigė turėdamas dviženklį pranašumą – 45:35.

Po didžiosios pertraukos „Rytas“ tvirtai laikė rungtynių kontrolę savo rankose. 28-ąją minutę skirtumas buvo išaugęs iki 13 taškų (61:48), bet „Juventus“ atkarpėlė 5:0 leido kiek priartėti – 53:61. Sužaidus tris ketvirčius vilniečių atotrūkis buvo dviženklis – 65:55.

Paskutinę atkarpą „Rytas“ pradėjo pelnydamas 9 taškus be atsako, taip susikrovė 17 taškų persvarą (74:55) ir pergalingai baigė rungtynes.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 13 (10 atk. kam.), Terrellas Holloway‘us 12 (6 rez. perd.), Francico Cruzas (2/5 tritaškiai) ir Evaldas Kairys (7 atk. kam.) po 11, Deividas Sirvydis (1/5 tritaškiai) ir Martynas Echodas (7 atk. kam.) po 10.

„Juventus“: Žygimantas Skučas 18, Julius Jucika 12, Bryantas Crawfordas 10 (7 rez. perd.), Shannonas Scottas 8.

Gairės: lkl, juventus, rytas