„Rytas“ netrukus gali pasipildyti ne vienu, o dviem žaidėjais (26) įvardijo praėjusio sezono komplektacijos klaidas

Rugsėjo 21 d., 10:37
D.Adomaičio auklėtinių gretas gali papildyti du nauji žaidėjai (BNS nuotr.)
D.Adomaičio auklėtinių gretas gali papildyti du nauji žaidėjai (BNS nuotr.)
Edgaras Pulkovskis

Vilniaus „Ryto“ komanda vis dar ieško pastiprinimo ir naujokų gali būti ne vienas, o net keli.

Vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis teigė, kad idealiausiu atveju būtų, jeigu visi žaidėjai būtų sveiki ir sudėtis būtų pilna, tačiau situacija yra kiek kitokia.

„Norėjau turėti visą komandą ir kad ji būtų sveika, bet to nėra. Rinkomės eiti tuo keliu ir, manau, viskas teisingai. Artimiausiu metu bus tas žaidėjas. Mane tenkina vyrų darbas. Būna sporte ir pralaimėjimų, todėl man svarbu, kad vyrai kovotų ir net sirgaliai išėję po nesėkmės matytų, jog buvo atiduotos visos jėgos. Norėjome turėti dinamišką komandą ir tokią turime“, – kalbėjo strategas.

„Komanda dar nėra pilna. Papildymas bus artimiausiu metu. Taip ir planavome bei laukėme. Derybos vyksta seniai ir siekiame įsigyti aukštos klasės žaidėją“, – pridūrė sporto direktorius Linas Kleiza.

REKLAMA

– Kokia situacija su M.Echodu ir Ch.Krameriu? – žurnalistai paklausė D.Adomaičio.

– Martynas rungtyniaus sekmadienį. Chriso situaciją stebime kiekvieną dieną, nes tai nėra trauma, kurios gydymui yra nustatytas laikas. Tai yra patempimas, kuris priklauso nuo visos reabilitacijos ir paties žaidėjo.

– Kokio stiliaus bus naujokas?

– Svarstome įvairius variantus, stebime rinką. Kažkas pasirodo, bet žaidėjas pasirašo arba nusprendžia dar laukti. Esame aktyvūs tuo, kad stebime rinką ir žinome pavardes tas. Nenoriu pasakyti, kokio stiliaus bus, nes yra įvairių variantų.

– Galima suprasti, kad bus ne vienas naujokas?

– (Šypteli). Stebime rinką. Yra traumuotų žaidėjų, gal kažkas trumpalaikę sutartį pasirašys, nes yra daug žaidėjų be klubų ir jie norėtų sportuoti. Matysime.

REKLAMA

Klubo direktorius Darius Gudelis patvirtino kurį laiką sklandžiusius gandus, kad jis savo atlyginimą sumažino iki minimalaus, kuris yra nustatytas Lietuvoje.

„Išsibraukiau bendravimą su žiniasklaida iš savo pareigybių, todėl atlyginimas sumažėjo. Esu vienas pagrindinių dalininkų, todėl sutikau būti direktoriumi vieneriems metams. Dabar po sezono matau, kad yra aiškus planavimas, aiški komanda, aiškus užnugaris. Nėra reikalo blaškytis. Tas minimumas yra simbolinis dalykas. Direktorius turi gauti atlyginimą pagal įstatymus“, – dėstė D.Gudelis.

Tuo tarpu L.Kleiza detalizavo, kur praėjusiame sezone buriant sudėtį buvo padarytos klaidos ir kaip jos ištaisytos šiemet: „Pernai buvo pernelyg daug vienodų žaidėjų. Mums stigo aštrumo, trūko, kas gali kurti daugiau. Turėjome vieną kūrėją – Kramerį. Dabar norėjome, kad būtų ir antroje pozicijoje žaidėjas, kuris galėtų gerai žaisti „du prieš du“ bei gerai gintis. Norėjome daugiau aštrumo ir tai duos Suttonas. Kai kuriose pozicijose jis gali dominuoti. Praėjusiame sezone kmanda neprogresavo taip, kaip norėjome, jog tai vyktų. Šiemet norėjome, kad amžius būtų jaunesnis bei tobulėtų ekipa viso sezono metu.“

„Rytas“ naująjį sezoną pradės sekmadienį maču namuose prieš Utenos „Juventus“.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


26 komentarai
Naujausi komentarai (26)
Geriausiai ivertinti (26)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti