Rusijoje "Žalgirio" sirgalius keikęs, o Lietuvoje savo žodžių išsižadėjęs V.Romanovas supykdė rusų žurnalistus (87)

Lapkričio 29 d., 10:05
V.Romanovas - vėl įvykių sūkuryje, nuotr. Scanpix
V.Romanovas - vėl įvykių sūkuryje, nuotr. Scanpix
Šaltinis: Lrytas

Kauno „Žalgirio“ savininko Vladimiro Romanovo noras savo sparnuotas mintis užkrauti ant kitų pečių papiktino Rusijos žurnalistus.

Neseniai Maskvoje darytame interviu rusų sporto portalo darbuotojams V.Romanovas apie „Žalgirio“ sirgalius leptelėjo: „O kam su jais šnekėtis? Ir su kuo? Su tavo priešais?“. Tačiau jau Lietuvoje verslininkas savo žodžių išsižadėjo - apkaltino rusus, kad šie viską išsigalvojo.

Užpykę žurnalistai tikina, kad verslininkas „švelniai tariant, kalba neteisingai“ ir savo tiesą patvirtino V.Romanovo interviu garso įrašu, kuriame jis menkina „Žalgirio“ sirgalius.

„Jis, švelniai kalbant, sako netiesą. Galima būtų pasakyti ir „kiečiau“. Mes turime visą V.Romanovo interviu garso įrašą ir jei reikės, galėsime pateikti ne tik Lietuvos žiniasklaidai, bet ir suinteresuotoms pusėms“, - aiškino championat.com krepšinio skyriaus vadovas Levas Savari.

REKLAMA

Daugiau kaip valandą į rusų žurnalistų klausimus atsakinėjęs V.Romanovas "priskaldė" nemažai malkų. Rusų pateiktame neredaguotame audio įraše verslininkas kalba apie DeJuaną Collinsą, kuris nežino, kad yra skirtas ekipoje keisti Mantą Kalnietį ir "užkišti" skyles, Lietuvą, jos gyventojus, tarp kurių nėra etninių lietuvių, mediciną ir t.t.

„Nėra Lietuvoje jokių etninių lietuvių – jie visi išeiviai iš kažkur. Lenkijos, Baltarusijos... Grynų lietuvių nėra", - taip V.Romanovas Rusijos žiniasklaidai atskleidė lietuvių kilmę. 

 Lrytas.lt

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

87 komentarai
Naujausi komentarai (87)
Geriausiai ivertinti (87)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti