RKL pirmenybėse – nauja turnyro sistema ir net 8 nauji klubai, tarp kurių – „Žalgiris-3“

Rugpjūčio 17 d., 12:53
RKL varžysis net 8 nauji klubai (Justinas Auškelis, Fotodiena.lt)
RKL varžysis net 8 nauji klubai (Justinas Auškelis, Fotodiena.lt)
Šaltinis: RKL

Antradienį (rugpjūčio 14 d.) Vilniuje vyko Regionų krepšinio lygos (RKL) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis, kuriame buvo aptarti organizaciniai ir einamieji klausimai bei pristatyta sistema pagal kurią bus organizuojami artimiausi trys (2018–2019, 2019–2020 ir 2020–2021) sezonai.

2018–2019 m. RKL čempionate dalyvaus net 44 komandos. Tradiciškai jos bus padalintos į du pajėgumo divizionus – A ir B.

Pajėgesniame A divizione žais 16 ekipų, o po reguliariojo sezono į atkrintamąsias pateks 12 geriausių. Čempionės titulą iškovojusi komanda iškovos teisę žaisti Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

B divizione grumsis 28 kolektyvai regioniniu principu padalinti į du pogrupius A ir B. Po reguliariojo sezono 4 geriausios abiejų grupių komandos iškovos tiesioginį kelialapį į aštuntfinalį, tuo tarpu 5–12 vietas užėmusios ekipos kovą pradės nuo šešioliktfinalio.

REKLAMA

Vasarą RKL bendruomenė neteko 4 komandų: Gargždų SC perėjo į NKL, A divizione nebežais Trakų KK „Trakai“, tuo tarpu B divizione nebedalyvaus Sedos „Sedula“ ir Kauno „Xiaomi-Tornado KM“.

Tačiau prie lygos prisijungė net 8 (!) naujos ekipos: „Raseiniai“, Mažeikių sporto mokykla „Dubysa“, Molėtų „Karys“, Užpalių „Užpaliai“, Gargždų sporto centras-2, Joniškio „Saned“, Plungės sporto ir rekreacijos centras ir Kauno „Žalgiris-3“.

Sezoną planuojama pradėti spalio pabaigoje, o atidarymo rungtynės numatytos naujojoje Kelmės sporto salėje.

A diviziono komandos

1. Kauno raj. „Omega“

2. Akmenės SC „Akmenės cementas“

3. Plungės „Olimpas“

4. Kretingos „Kretinga“

5. Kėdainių „SC-Nevėžis“

6. Panevėžio „Bangenė-Aivera“

7. Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“

8. Ukmergės „Olimpas“

9. Klaipėdos „LCC tarptautinis universitetas“

10. Biržų „Biržai-KKSC“

11. Kauno „Atletas-LSU“

12. Kelmės „Kelmė“ (B diviziono I vieta)

13. Vytauto Didžiojo universitetas

14. Šilalės „Lūšis“ (B diviziono II vieta)

15. Tauragės „Fortūna-Agava“ (B diviziono III vieta)

16. Jonavos sporto klubas-2

B diviziono komandos

1. Šiaulių „KA Saulė-ASKA Grafų baldai“ (iš A diviziono)

2. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“

3. Pakruojo „Pakruojis-Lygumų ŽŪB“

4. Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“

5. Stakliškių „Guosta“

6. Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“

7. Vilniaus „Rytas-2“

8. Kupiškio KK „Kupiškis“

9. Vilkaviškio „Perlas“

10. Jurbarko „Jurbarkas“

11. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“

12. Lietuvos kurčiųjų sporto klubas

13. Šakių „Šakiai“

14. Anykščių „KKSC-Elmis“

15. Alytaus „SRC-Dzūkija“

16. Panevėžio „Lietkabelis-2“

17. Kauno KM „Perkūnas“

18. Vilniaus „Stekas-Rivilė“

19. Rokiškio „Feniksas“

20. Šiaulių „Saulės miesto kariai“

21. „Raseiniai“ (nauja komanda)

22. Mažeikių SM „Dubysa“ (nauja komanda)

23. Molėtų „Karys“ (nauja komanda)

24. Užpalių „Užpaliai“ (nauja komanda)

25. Gargždų SC-2 (nauja komanda)

26. Joniškio „Saned“ (nauja komanda)

27. Plungės sporto ir rekreacijos centras (nauja komanda)

28. Kauno „Žalgiris-3“ (nauja komanda)


Gairės: rkl, turnyras, sistema
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti
D.Adomaitis: apie jaunus veidus, džiuginantį R.Giedraitį, J.Mačiulio bei M.Kalniečio pavyzdį bei pasiruošimo planus interviu
Šiandien 11:20
Dainius Adomaitis pristatė, kurie 15 žaidėjų bus kviečiami atstovauti Lietuvai artimiausioje atrankoje į FIBA Pasaulio taurę. Treneris pasikvietė ne tik patyrusių žaidėjų, bet ir jaunų veidų. Rinktinės kandidatai yra šie: Mantas Kalnietis, Šarūnas Vasiliauskas, Mindaugas Girdžiūnas, Arnoldas Kulboka, Jonas Mačiulis, Re...


Rezultatai
2018 lapkričio 14 d.
Golden State Warriors 110:103 Hawks NBA
Nuggets 99:109 Rockets NBA
Cavaliers 113:89 Hornets NBA
2018 lapkričio 13 d.
Dolomiti Energia 79:77 ASVEL Europos taurė
Arka 77:87 Tofaš Europos taurė
AEK 65:59 Lietkabelis FIBA Čempionų lyga
Rytas 81:87 Unics Europos taurė
Neptūnas 82:83 Promitheas FIBA Čempionų lyga
Clippers 121:116 Golden State Warriors NBA
Kings 104:99 Spurs NBA
Grizzlies 88:96 Jazz NBA
Timberwolves 120:113 Nets NBA
Thunder 118:101 Suns NBA
Bulls 98:103 Mavericks NBA

Daugiau rezultatų

Lentelės

LKL 2018/2019

Vieta Komanda Prg. Prl.
1 Neptūnas 9 1
2 Žalgiris 9 1
3 Rytas 7 2
4 Lietkabelis 6 3
5 SkyCop 4 6
6 Juventus 4 6
7 Dzūkija 4 6
8 Pieno žvaigždės 4 6
9 Nevėžis 2 8
10 Šiauliai 0 10

Eurolyga

Vieta Komanda Prg. Prl.
1 Real 6 0
2 CSKA 6 0
3 Fenerbahče 4 1
4 AX Armani 4 2
5 Anadolu Efes 4 2
6 Panathinaikos 4 2
7 Barcelona Lassa 4 2
8 Olympiacos 3 3
9 Žalgiris 3 3
10 Bayern 3 3
11 Baskonia 2 3
12 Daruššafaka 1 5
13 Maccabi 1 5
14 Gran Canaria 1 5
15 Chimki 1 5
16 Budučnost 0 6
Daugiau
Dienos citata

Charlesas Oakley :

Kietu žaidimu pasižymėdavęs 203 cm ūgio amerikietis sukritikavo dabartinius lygos krepšininkus.

Daugiau citatų

Daugiau naujienų


Apklausa

Ar jus stebina „Neptūno“ pirmavimas LKL?

Balsuoti Archyvas