45-erių sulaukęs M.Lukauskis karjerą tęs RKL (12)

Vakar 00:20

45-erių sulaukęs Mindaugas Lukauskis karjeros nebaigia ir keliasi į Regionų krepšinio lygos (Nostra.lt-RKL) A dvizioną.

V.Butkus liko lygos prezidentu (RKL nuotr.)

RKL sezono pristatymas: rekordinis biudžetas, naujas įvaizdis ir taurės rungtynės (2)

Vakar 15:51

Regionų krepšinio lygos Visuotinėje konferencijoje - rekordinis lygos biudžetas, naujas lygos įvaizdis ir taurės rungtynės.

Dubleriai pradėjo pasirengimą (BNS nuotr.)

Naują vyr. trenerį turintys „Žalgirio“ dubleriai pradėjo pasirengimą sezonui (11)

Vakar 17:55

Kauno Žalgirio sistemos jaunieji krepšininkai šią savaitę pradėjo oficialų pasiruošimą 2024-2025 m. sezono kovoms.

Aiškūs jaunimo rinktinių treneriai (FIBA Europe nuotr.)

LKF nusprendė ilginti RKL ir NKL sezono trukmę (7)

Vakar 11:24

Antradienį Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF) vyko Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtinti jaunimo rinktinių trenerių asistentai bei personalo nariai ir diskutuota dėl Lietuvos krepšininkų daugiamečio rengimo proceso efektyvinimo priemonių įgyvendinimo per Lietuvos krepšinio lygų organizuojamų varžybų formatą.

Plungiškiai kausis dėl trofėjaus

Į RKL finalą žengė Plungės ir Kėdainių klubai (5)

Vakar 12:16

Nostra.lt-RKL A divizione prasidėjo lemiamų kovų metas. Penktadienį, Kėdainiuose paaiškėjo klubai, kurie varžysis finale dėl lygos trofėjaus.

Tauragės ekipa iškopė į finalinį ketvertą (RKL nuotr.)

Aiškios visos RKL A diviziono finalo ketverto dalyvės (3)

Vakar 08:34

Balandžio 27 dieną paaiškėjo visi Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketverto dalyviai.

„Raseiniai“ išlygino serijos rezultatą (RKL nuotr.)

Maksimali intriga: trijose A diviziono ketvirtfinalio serijose prireiks lemiamų rungtynių

Vakar 14:04

Nostra.lt-RKL A divizione tęsiasi ketvirtfinalio etapas ir po vakarykščių susitikimų vis dar nepaaiškėjo nei vienas finalo ketverto dalyvis.

„Druskininkų“ šturmą atlaikiusi „Milasta“ – B diviziono čempionai (RKL nuotr.)

O.Varanausko vedama Birštono ekipa laimėjo RKL B diviziono kovas (4)

Vakar 23:15

Utenoje vykusiame Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketverte paaiškėjo čempionai. Jais tapo Birštono Milastos krepšininkai.

O.Varanauskas žibėjo ryškiai

Pergalę RKL B diviziono pusfinalyje nukalė O.Varanausko 43 taškų šou (6)

Vakar 09:22

Utenoje vykstančiame Regionų krepšinio lygos (Nostra.lt-RKL) B diviziono finalo ketverte paaiškėjo finalo dalyviai. Pirmąjį bilietą iškovojo Druskininkai - Nerijaus Varnelio auklėtiniai 91:84 (25:24, 25:23, 24:21, 17:16) pranoko Radviliškio KK Radviliškis-ŠSPC.

M.Juzėnas turėjo taikytis su pralaimėjimu (Žalgirio nuotr.)

„Žalgirio“ jaunimas gavo skaudžių atkrintamųjų pamokų Kėdainiuose (7)

Vakar 09:53

Balandžio 16 dieną Regionų krepšinio lygoje (Nostra.lt-RKL) prasidėjo dar viena A diviziono ketvirtfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė Kėdainių sporto centras.

R.Jaručio komanda iškopė į finalo ketvertą („Betsafe-LKL“ nuotr.)

RKL B diviziono finalo ketvertą uždarė R.Jaručio auklėtiniai (12)

Vakar 08:54

Balandžio 15 dieną tapo aiški paskutinė Nostra.lt-RKL B diviziono finalo ketverto dalyvė, kuria tapo Trakai-MAGNUS ekipa.

RKL vyksta atkrintamosios kovos (RKL nuotr.)

RKL ketvirtfinalio starte – favoritų nesėkmės (1)

Vakar 09:34

Balandžio 13 dieną Nostra.lt-RKL čempionate įvyko trys atkrintamųjų susitikimai bei startavo A diviziono ketvirtfinalio etapas.

Sostinėje mačą stebėjo beveik 2 tūkst. žiūrovų

Principiniame RKL derbyje – išskirtinė atmosfera, lankomumo rekordas ir žalgiriečių triumfas (23)

Vakar 14:08

Balandžio 12 dieną Nostra.lt-RKL pirmenybėse įvyko du atkrintamųjų susitikimai.

D.Šeškus žaidė įspūdingai (RKL nuotr.)

RKL: pratęsimo drama Prienuose, D.Šeškaus benefisas ir šeimininkų triumfas, atvėręs duris į ketvirtfinalį (36)

Vakar 09:44

Didelę intrigą Regionų krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijoje pasiūliusi Prienų Mačiūnų-KKSC ir Šilalės Lūšies akistata baigėsi prieniškių triumfu.

Žalgiriečiai laimėjo pirmąjį serijos mačą (RKL nuotr.)

„Žalgirio“ dubleriai pergalingai pradėjo seriją prieš „Ryto“ jaunimą (6)

Vakar 11:10

Nostra.lt-RKL čempionate tęsiasi aštuntfinalio etapas. Kovo 28 dieną pirmenybėse įvyko pirmoji Kauno Žalgirio-3 ir Vilniaus Ryto-MRU atkrintamųjų akistata bei dar penkerios B diviziono aštuntfinalio rungtynės.

Š.Vasiliauskas pelnė 23 taškus

Š.Vasiliauskas garantavo Kauno raj. ekipai RKL reguliaraus sezono nugalėtojos vardą (4)

Vakar 15:29

Kovo 23 dieną buvo užbaigtas Nostra.lt-RKL A diviziono reguliarusis sezonas, kuriame pirmąją vietą užėmė Kauno raj. Omega-Tauras (23/7).

Š.Vasiliauskas buvo išvarytas

RKL mače – išvarytas Š.Vasiliauskas ir prieniškius į priekį tempęs D.Šeškus (3)

Vakar 16:30

Lapkričio 3 dieną buvo sužaistos devynerios Regionų krepšinio lygos (Nostra.lt-RKL) rungtynės.

VDU iškovojo pergalę

RKL sezono startas – dramatiška VDU pergalė ir galingas D.Šeškaus pasirodymas (3)

Vakar 14:15

Pirmosios Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono rungtynės įvyko Kauno rajone, kur Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre susitiko Vytauto Didžiojo universiteto bei Kauno Žalgirio-3 krepšininkai.

D.Buika kyla į aukštesnį lygį (FIBA Europe nuotr.)

„Žalgiris“ suformavo NKL ir RKL žaisiančias jaunimo komandas (3)

Vakar 11:56

Kauno Žalgirio dubleriai pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. Žalgiris-2 ir Žalgiris-3 ekipų krepšininkai šiuo metu pluša fizinio parengimo stovykloje, o vėliau į rankas paims ir krepšinio kamuolius.

T.Delininkaitis laimėjo RKL (RKL nuotr.)

T.Delininkaitis tapo antruoju krepšininku Lietuvos istorijoje, kuris laimėjo LKL, NKL bei RKL pirmenybes (12)

Vakar 20:52

Nostra.lt-RKL A diviziono didžiajame finale Jurbarko Jurbarkas-Karys rezultatu 78:73 (22:19, 24:15, 9:17, 23:22) nugalėjo Kauno r. Omega-Taurą ir tapo Regionų krepšinio lygos A diviziono čempionais. Jurbarkiškiai taip pat iškovojo kelialapį į Nacionalinę krepšinio lygą.

Įdomus faktas

Buvęs Vokietijos rinktinės lyderis Henningas Harnischas atsisakė skristi į 1995 metų Europos čempionatą, nes tą vasarą turėjo stažuotis viename knygyne. Po dar trijų metų krepšininkas atsisakė pelningo kontrakto su Bolonijos „Kinder“ klubu, nes vietoj krepšinio karjeros pasirinko kultūros mokslo studijas universitete.