0

Puikaus M.Kuzminsko nepakako – kovą dėl Graikijos taurės tęsia M.Grigonis (6)

Vasario 15 d., 20:06
M.Grigonis svariai prisidėjo prie pergalės (Scanpix nuotr.)

Graikijos taurės ketvirtfinalyje Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa 79:72 (20:15, 19:15, 20:18, 20:24) nugalėjo to paties miesto AEK klubą, kurio garbę gina Mindaugas Kuzminskas.

M.Grigonis stipriai prisidėjo prie pergalės – gynėjas per 31 minutę pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

M.Kuzminskas buvo rezultatyviausias ekipoje – jis per 28 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Pergalę šventusiai PAO daugiausiai taškų surinko Konstantinos Mitoglou, kuris pelnė 22 (9 atk. kam.), Mathiasas Lessortas pridėjo 16 (10 atk. kam.), Jerianas Grantas – 13 (6 rez. per.).

AEK ekipai Jordanas McRae'us įmetė 14 taškų (1/6 trit.), Chassonas Randle’as surinko 10 (4 rez. per.).

Pusfinalyje „Panathinaikos“ lauks Salonikų PAOK ir to paties miesto „Aris“ poros nugalėtojo.