Pasibaigęs. 08-13 03:00
WNBA
Wings
94
Tempo
88
Pasibaigęs. 08-13 05:00
WNBA
Golden State Valkyries
91
Sky
71
Pasibaigęs. Vakar 05:00
WNBA
Golden State Valkyries
78
Wings
70
Pasibaigęs. Šiandien 02:00
WNBA
Tempo
95
Fever
101
Rytoj, 02:30
WNBA
Mystics
0
Tempo
0
Rytoj, 05:00
WNBA
Golden State Valkyries
0
Lynx
0
08-22, 02:30
WNBA
Sky
0
Golden State Valkyries
0
08-22, 05:00
WNBA
Tempo
0
Fire
0
08-24, 02:00
WNBA
Tempo
0
Aces
0
08-25, 03:00
WNBA
Lynx
0
Golden State Valkyries
0
08-27, 02:00
WNBA
Sun
0
Golden State Valkyries
0
08-27, 05:00
WNBA
Storm
0
Tempo
0
08-28, 03:00
WNBA
Liberty
0
Golden State Valkyries
0
08-28, 21:00
Pasaulio taurė
Turkija
0
Lietuva
0
08-29, 05:00
WNBA
Aces
0
Tempo
0
08-30, 05:00
WNBA
Mercury
0
Tempo
0
08-31, 02:00
WNBA
Fire
0
Golden State Valkyries
0
08-31, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Bosnija ir Hercegovina
0

Prasidėjo LKL "Žvaigždžių dienos" rinkimai (9)

Sausio 3 d., 18:24
LKL_all_stars_11
LKL_all_stars_11
Šaltinis: LKL

Įspūdingas BEKO- Lietuvos krepšinio lygos (LKL) renginys, vienijantis geriausius LKL krepšininkus ir trenerius pirmą kartą istorijoje atvyksta į Klaipėdą! 2012 metų kovo 3 d., „Švyturio arenoje“ žiūrovai turės galimybę išvysti ryškiausių BEKO-LKL žvaigždžių ir pramogų pasaulio atstovų pasirodymus.

„Džiaugiamės, jog gražiausia mūsų krepšinio šventė pagaliau atvyksta į Klaipėdą. Stengsimės, jog šis renginys, kuriame spindės ryškiausios BEKO-LKL žvaigždės, pateisintų žiūrovų lūkesčius ir suteiktų labai daug gerų emocijų„ – sakė LKL generalinis direktorius Linas Gilys.

2012 metų BEKO- LKL „Žvaigždžių dienos“ renginyje taikliausi lygos tritaškių metikai tradiciškai vėl varžysis dėl „BEKO-LKL snaiperio“ titulo, o šokliausi žaidėjai demonstruos kūrybiškumą ir atletizmą dėjimo į krepšį konkurse „Oro karalius“. BEKO-LKL šventės rengėjai žiūrovams pateiks ir daugiau staigmenų bei įdomių pasirodymų.

REKLAMA

Pajėgiausi BEKO-LKL žaidėjai bus suskirstyti į „Lietuvių“ ir „Time Team“ legionierių komandas ir išmėgins jėgas tarpusavio rungtynėse. Paskutinį kartą taip sudarytos komandos rungtyniavo LKL „Žvaigždžių dienos“ renginyje 2011-iaisias metais. Tuomet Šiaulių arenoje 122:114 triumfavo mūsų šalies krepšininkai, o efektingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas “Lietuvos ryto” ekipos aukštaūgis Jonas Valančiūnas.

Iš viso „Lietuvių“ ir „Time team“ komandų dvikovos buvo surengtos devynis kartus. Ir net septynis kartus iš jų laimėjo mūsų šalies krepšininkų rinktinė. Legionierių ekipa lietuvius įveikė vienintelį kartą - 2005 metais Vilniuje vykusioje LKL „Žvaigždžių dienos“ šventėje, o naudingiausiu tų rungtynių žaidėju buvo pripažintas Kauno „Žalgirio“ puolėjas amerikietis Tanoka Beardas. 2007 metais taip pat Vilniuje vykusioje LKL „Žvaigždžių dienos“ šventėje buvo užfiksuotas neįprastas rezultatas. Rungtynės tarp „Lietuvių“ ir LKL lygoje rungtyniaujančių geriausių užsienio krepšininkų baigėsi lygiosiomis –108:108. Tuomet naudingiausio žaidėjo prizą gavo ne vienas, kaip įprasta, o du krepšininkai. Legionierių ekipoje naudingiausiu buvo pripažintas „Lietuvos rytui“ atstovavęs Kareemas Rushas, o lietuvių gretose tokį įvertinimą gavo žalgirietis Jonas Mačiulis.

“Lietuvių” – “Time Team” legionierių akistatoje 7:1 pirmauja “Lietuviai”. Ar pavyks šiemet “Time Team ” legionieriams sušvelninti šį rezultatą?

Kaip įprasta, kas išbėgs į aikštelę šių ekipų starto penketuose nuspręs krepšinio aistruoliai, galintys jau dabar balsuoti LKL svetainėje internete. Aistruolių rankose ir sprendimas, kurie treneriai stos prie šių komandų vairo. Balsavimas tęsis iki 2012 metų sausio 30 dienos.

9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja