Pranašumą iššvaisčiusi R.Giedraičio ekipa sezoną baigė pralaimėjimu po pratęsimo (3)

Birželio 23 d., 21:22
R.Giedraitis (Scanpix nuotr.)

Skaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybių finale patyrė Berlyno ALBA ekipa, išvykoje 88:93 (22:15, 24:147, 16:19, 14:25, 12:17) nusileidusi Miuncheno „Bayern“ krepšininkams.

ALBA dar trečiajame kėlinyje pirmavo 58:43, tačiau tada šeimininkai ėmėsi deginti savo deficitą ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje viskas jau sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Pratęsimą nulėmusius taškus dar likus žaisti 41 sekundę pelnė Vladimiras Lučičius, o per likusį laiką komandos nepasižymėjo.

Pratęsime savo jėgą jau parodė daugiau jėgų išsaugojusi Miuncheno ekipa, kuri greitai atitrūko ir išsilaikė priekyje iki finalinės sirenos.

ALBA seriją iki trijų pergalių pralaimėjo 0:3 ir turės tenkintis sidabru. Tiesa, patekimo į finalą užteko, kad Berlyno klubas gautų kelialapį į kito sezono Eurolygos batalijas.

Rokas Giedraitis šiame mače Berlyno klubui per 30 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/6 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

ALBA į priekį vedė 21 tašką surinkęs Peytonas Siva, 13 pridėjo Johannesas Thiemannas, 10 – Nielsas Giffey. „Bayern“ rezultatyviausias buvo 23 taškus surinkęs Vladimiras Lučičius, 18 pridėjo Nihadas Djedovičius, 15 – Danilo Barthelis, 12 – Stefanas Jovičius.