„Penktas kėlinys“: Š.Jasikevičiaus galimybės keltis į „Fenerbahče“ ir „Ryto“ lyderių likimas (27)

Birželio 26 d., 11:41
Didžiausia intriga, ar Š.Jasikevičius išvyks į užsienį (BNS nuotr.)
Didžiausia intriga, ar Š.Jasikevičius išvyks į užsienį (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Šarūno Jasikevičiaus galimybes persikelti į Stambulo „Fenerbahče“ ir Vilniaus „Ryto“ situaciją su Arnu Butkevičiumi bei Eimantu Bendžiumi.

„Manau, kad Jasikevičiaus persikėlimas kažkur kitur yra labiau tikėtinas nei bet kada anksčiau“, – teigė E.Pulkovskis.

„Reikia nepamiršti, kad „Barca“ irgi yra opcija, jeigu nelaimėtų vietinio turnyro ir ten gali tekti dairytis. Manau, kad perėjimas į „Fenerbahče“ Jasikevičiui būtų žingsnis į priekį. Taip pat būtų ir didesnis atlyginimas. Aišku, ten yra ir daug klaustukų, kas lieka, o kas išvyksta“, – sakė V.Stalgaitis.

„Tai nėra ta tvirta ir stabili organizacija, nes jau eilę metų kalbama, kad klubas turi skolų. Biudžetas dabar mažesnis bus nei buvo šiame sezone. Jasikevičius tokio autoriteto kaip Željko neturėtų ten ir pasitikėjimo kredito nebūtų tokio didelio, koks jis yra Kaune. Barselona yra svajonių miestas Šarui“, – mano T.Kubilius.

REKLAMA

„Kalbėjau su keliais žmonėmis, kurie dirba žurnalistais Barselonoje. Jie skeptiški yra tuo klausimu, kad „Barca“ atleistų Pešičių, jeigu jis nelaimėtų Ispanijos lygos. „Real“ nepateks į pusfinalį tai atleisti Pablo Laso? Žinoma, kad ne. Nemanau, kad toks turnyras lems Svetislavo likimą“, – dėstė E.Pulkovskis.

„Dabar „Žalgirio“ biudžetas sumažėjo iki ribos, kuri buvo prieš keletą metų. Tai reiškia, kad bus atsisakyta brangesnių žaidėjų ir vietoje jų galbūt nieko nepirks arba ta pamaina vėl bus tokia, su kuria labai daug reikės dirbti. Pasiekti gerus rezultatus bus dar sunkiau, o Jasikevičius yra ambicingas žmogus, todėl nežinau, ar norėtų dirbti ekipoje, kuri Eurolygoje būtų 14 ar 16 vietoje. Su 12 mln. eurų Šaras rastų žaidėjus, kurie tikrai nepasirodytų blogiau nei klubas pasirodė prabėgusiame Eurolygos sezone. Žiūrint į perspektyvą, „Fenerbahče“ tikrai yra gera vieta, jeigu būtų pažadėta, kad biudžetas“, – pridūrė E.Pulkovskis.

„Jasikevičiui bus sunku perlipti per savo pasiektus rezultatus. Po kiekvieno sezono reikia startuoti nuo dar žemesnio taško nei buvai prieš tai. Matėme, kaip Šarui gera dirbti su žaidėjais, kurie Eurolygoje turi patirties ir yra aukštesnio meistriškumo“, – pastebėjo T.Kubilius.

REKLAMA

„Jeigu Jasikevičius išeitų, ar „Žalgiris“ toliau išliktų toks populiarus?“, – kolegų klausė V.Stalgaitis.

„Nemanau, kad viskas pastatyta „Žalgiryje“ ant Jasikevičiaus kortos. Bus kitas aukšto lygio treneris, lieka Motiejūnas. Faktas, kad Šaras pritraukia žmones į areną, galbūt sirgalių kažkiek sumažėtų, bet tai nebūtų didelis nuosmukis“, – mano T.Kubilius.

„Antroji tema – Butkevičiaus ir Bendžiaus likimas turėtų paaiškėti per artimiausias 5 dienas. Aš vis dar skeptiškai nusitikęs tuo klausimu, jog Arnas liks, nors JBR laida skelbė, kad šansai išsaugoti gerokai didesni“, – teigė E.Pulkovskis.

„Dažniausiai JBR pateikiama informacija pasiteisina, nes ten viskas keliauja iš klubo vidaus. Aš patikėsiu tik tada, kai bus oficialu ir matysime nuotrauką prie sienelės, kur stovėjo Donaldas Kairys ar Lukas Uleckas. Aš girdėjau, kad ten nelabai kas yra pasistūmėję į priekį, todėl matau tą ekipą be šių žaidėjų“, – mano V.Stalgaitis.

REKLAMA

„Vienas svarbus dalykas, kodėl Arnas gali likti – niekas jam galbūt neduoda tiek daug pinigų. Jeigu jis sulauks 200 tūkst. eurų pasiūlymo, o „Rytas“ duoda 160 ar 170 tūkst., tuomet nėra toks didelis skirtumas. Arnas turi mažą vaiką, jo žmonai labai patinka sostinė. Žaisti namuose už 30 tūkst. mažiau nėra tas esminis skirtumas. Bet šiuo atveju ne „Rytas“ yra toks fainas, o situacija rinkoje nedėkinga“, – kalbėjo E.Pulkovskis.

„Gaila, kad Butkevičius niekada Eurolygoje nebežais, jeigu pasirašys trejų metų sutartį su „Rytu“. Teks jam leistis laipteliu žemyn į FIBA Čempionų lygą“, – apgailestavo T.Kubilius.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


27 komentarai
Naujausi komentarai (27)
Geriausiai ivertinti (27)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti