Pavydėtiną taiklumą rodęs A.Gudaitis buvo vienas „AX Armani“ vedlių į pergalę Pirėjuje (15)

Spalio 19 d., 22:51
A.Gudaitis buvo universalus

Lietuvių atstovaujama Milano „AX Armani“ (2/1) komanda išvykoje privertė Pirėjo „Olympiacos“ (2/1) patirti pirmąją nesėkmę šiame Eurolygos sezone – 99:75 (24:26, 20:15, 29:22, 26:12).

Nors ir neženkliai, bet pirmajame kėlinyje „Olympiacos“ didelę laiko dalį pirmavo, bet Dairio Bertanio ir Vladimiro Micovo dėka rezultatas buvo persvertas, o Artūras Gudaitis dar padidino „AX Armani“ persvarą – 20:17. Panašiai atkakliai mačas klostėsi ir toliau: Pirėjo komandai priartėjus ar persvėrus rezultatą, iššovė Mike’as Jamesas ir Amedeo Della Valle, pataikę iš toli – 44:37.

Kuomet trečiajame kėlinyje rezultatas buvo lygus (55:55) įvyko svarbus lūžis, kadangi sekė atkarpa 13:2 svečių naudai. Baudų metimų serijoje prie jos prisidėjo ir A.Gudaitis, o „AX Armani“ ėmė pirmauti 68:57.

Per ketvirtą kėlinį svečiai nešvaistė įgauto dviženkio pranašumo, sekė spurtas 10:0 ir skirtumas tapo triuškinantis – 91:69. Milano komandai beliko neiššvaistyti pergalės.

A.Gudaitis per 19 minučių pelnė 11 taškų (2/2 dvit., 7/7 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, sykį pažeidė taisykles bei surinko 22 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas per 23 minutes įmetė 6 taškus (1/4 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles bei surinko 4 naudingumo balus.

„AX Armani“: Mike’as Jamesas 22, Nemanja Nedovičius 20, Vladimiras Micovas 19 (5/8 trit.), Dairis Bertanis ir Artūras Gudaitis – po 11, Curtisas Jerrellsas 7.

„Olympiacos“: Nikola Milutinovas 15 (10 atk. kam.), Georgios Printezis 13, Evangelosas Mantzaris ir Aleksandras Vezenkovas – po 12.

Pirėjo komanda šiame mače pataikė vos 2 tolimus metimus iš 13, nors kamuoliu dalijosi geriau (21 prieš 13).