Pagautas: NKL krepšininkas nubaustas už dalyvavimą lažybose (12)

Gegužės 17 d., 12:21
(BNS nuotr.)
(BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl vieno Tauragės miesto krepšinio klubo žaidėjo, manipuliavusio sporto varžybomis.

Ikiteisminį tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o jam vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Pužauskienė.

Tyrimo duomenimis, krepšininkas, veikdamas per kitą asmenį, atliko piniginius statymus lažybų bendrovėje už tai, kad jo komanda pralaimės rungtynes. Siekdamas gauti numatytą atlygį už atliktus statymus, sportininkas nuo 2019 metų lapkričio iki 2020 metų kovo mėnesio tyčia žaidė taip, jog priešininkų komandos išsiveržtų į priekį ir rungtynes laimėtų. Nevykdydamas trenerio nurodymų, nutraukdamas puolimo derinius bei vengdamas metimų vyras per keturis mėnesius nulėmė aštuonis savo komandos pralaimėjimus.

REKLAMA

Prokurorė V. Pužauskienė remdamasi tuo, kad sportininkas savo kaltę visiškai pripažino ir nuoširdžiai gailisi, nusikalstamą veiką padarė pirmą kartą, o pagrindo manyti, kad ateityje jis darys naujus nusikaltimus nėra, priėmė nutarimą atleisti krepšininką nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Šį prokurorės nutarimą patvirtino ikiteisminio tyrimo teisėjas. Laidavimas be užstato jam skirtas vieneriems metams ir šešiems mėnesiams. Vyrui taip pat paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – 1500 eurų dydžio įmoka į nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

2019–2020 m. sezone „Tauragė“ (8/30) varžėsi Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir liko paskutinė, todėl iškrito į Regionų krepšinio lygą (RKL). Tuomet ekipoje žaidė Justinas Bardauskas, Valerijus Anisimovas, Tautvydas Žioba, Deividas Keburys, Karolis Babkauskas, Arminas Bergaudas, Andrius Aleksandrovas, Tadas Sebežiovas, Rokas Bendikas, Liudas Valantinas, Deividas Laucius ir Ernestas Serkevičius. Rokas Narkevičius klube praleido spalio–kovo mėnesius, o Rytis Biliartas – spalio–sausio.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: nkl, krepšinis, tauragė
12 komentarai
Naujausi komentarai (12)
Geriausiai ivertinti (12)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti