O.Mačernis apie A.Urlepą: reikia padaryti tai, ką pasako, tada nesunku žaisti (2) VIDEO interviu

Kovo 16 d., 12:00
O.Mačerniui patinka griežtasis A.Urlepas (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)
O.Mačerniui patinka griežtasis A.Urlepas (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)
Šaltinis: LKL

34 metų puolėjas Osvaldas Mačernis jau trečiąjį sezoną rungtyniauja Alytaus „Dzūkijos“ klube. Pats krepšininkas džiaugiasi galimybe žaisti aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje bei yra visiškai patenkintas tiek klubo strategu, tiek ir pačia organizacija.

„Čia yra geras treneris, geros sąlygos sportuoti“, – teigia O. Mačernis.

Reiklumu ir griežtumu Lietuvos krepšinio lygoje pagarsėjusio stratego Andrejaus Urlepo kariaunoje esantis krepšininkas pripažįsta, kad tenka dirbti su itin daug reikalaujančiu treneriu. „Jis yra reiklus ir griežtas, bet nėra baisus.“ – ramina krepšininkas.

Nors žaisti pas griežtesnį ir reiklesnį trenerį O. Mačerniui nėra tekę, tačiau kaip jis tvirtina: „Iš tikrųjų viskas labai paprasta ir lengva – reikia padaryti tai, ką pasako ir viskas. Ir nedaryti to ko neliepia. Ir tada pasidaro nesunku žaisti“.

REKLAMA

Žaidėjas atskleidė, kad prieš daug metų tapo Lietuvos kariškiu – savanoriu, taip atiduodamęs duoklę Tėvynei ir įgydamas disciplinos. Krepšininkas taip pat sėkmingai atstovavo Lietuvos kariškių rinktinei, su kuria 2005 metais Pasaulio kariškių krepšinio čempionate pasipuošė sidabro medaliu, o 2014 metais tapo ir pasaulio čempionu.

Krepšiniui ir sportui atsidavęs puolėjas net ir laisvalaikiu nepraleidžia progos gerinti savo fizinę formą. Be krepšinio Mačernio gyvenime didelę dalį užima šeima, su kuria laisvalaikį leisti renkasi aktyviai. „Su šeima pasivaikščiojam, pasportuojam, paplaukiojam“, – savo laisvalaikį apibūdiną O. Mačernis.

Interviu O. Mačernis taip pat pasakojo apie karjeros pabaigą, muziką bei mėgstamiausius krepšininkus.


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą