0
08-03, 22:00
0
0

„Nuggets“ serijos lygybę atstatė net ir nesulaikę A.Edwardso (21) kiti rezultatai

Gegužės 13 d., 07:54
A.Edwardsas dominavo, bet prarado namų aikštės pranašumą (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose atsitiesti pavyko titulą ginantiems Denverio „Nuggets“.

Nikola Jokičiaus vedama ekipa išvykoje 115:107 (29:24, 35:25, 26:30, 25:28) palaužė Anthony Edwardso tempiamus Minesotos „Timberwolves“.

Du pirmus serijos mačus pralaimėję „Nuggets“ išlygino lenktynių iki keturių pergalių rezultatą 2:2 ir susigrąžino namų aikštės pranašumą.

Rungtynes komandos pradėjo lygiai (22:22), tačiau antrajame kėlinyje kontrolę perėmė svečiai, atitrūkę 41:26. „Vilkai“ sugebėjo sustabdyti skirtumo augimą, tačiau per likusį mačo laiką priekyje jau nebuvo atsidūrę.

Nugalėtojams N.Jokičius per 39 minutes surinko 35 taškus (14/21 dvitaškio, 1/5 tritaškių, 4/6 baudų metimų), 7 atkovotus, 3 perimtus ir 4 prarastus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, bloką bei 4 pražangas.

Pagrindiniu jo talkininku šį kartą tapo Aaronas Gordonas, ne tik pats surinkęs 27 taškus, bei ir gynyboje suvaržęs Karlą-Anthony Townsą.

„Jei triskart MVP gali žaisti nesavanaudiškai, galiu ir aš“, – po mačo kuklinosi puolėjas.

„Nuggets“ išsikapstė pralaimėję kovą dėl kamuolių 31:42, tačiau atsigriebė produktyviu puolimu, sumetę 45 procentus tritaškių (13/29).

Minesotos komandai A.Edwardsas per 45 minutes surinko 44 taškus (11/17 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 7/8 baudų metimų), 5 atkovotus, 2 perimtus ir 3 prarastus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, bloką bei 2 pražangas. Jo žaistą atkarpą „vilkai“ laimėjo 5 taškų skirtumu, likusias tris minutes pralaimėjo 13.

Penktasis serijos mačas jau trečiadienį sugrąžins seriją į Denverį.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 35 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 1/5 tritaškių, 3 per. kam.), Aaronas Gordonas 27 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamalas Murray’us 19 (5 atk. kam., 8 rez. perd., 3/7 tritaškių), Christianas Braunas 11, Justinas Holiday’us 10 (3/5 tritaškių).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 44 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5/8 tritaškių), Mike’as Conley 15 (9 rez. perd., 3/7 tritaškių), Karlas-Anthony Townsas 13 (12 atk. kam., 5/18 metimų), Rudy Gobertas (14 atk. kam.), Jadenas McDanielsas ir Nazreonas Reidas (4/4 dvitaškių) po 11.