„Nevėžio“ direktorius: mintyse jau ir kitas sezonas, kuriame su užtikrintu biudžetu galėtume būti tokie patys ambicingi kaip ir šių metų pradžioje (5)

Vasario 27 d., 14:48
Ar Kėdainių klubui pavyks pasiekti atkrintąmsias varžybas? (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Žinių radijas

Kupiname dramos ir intrigos 2013/2014 m. LKL čempionate labiausiai savo gerbėjų jausmais žaidžia Kėdainių „Nevėžis“. Nuo absoliutaus čempionato lyderio iki prarastų žaidėjų bei užleistų pozicijų atkrintamosiose varžybose, – kas toliau laukia šio 21-ąjį pavasarį skaičiuojančio klubo? „Nevėžio“ direktorius Karolis Kalvaitis viliasi, kad blogiausia jau praeityje.

– Karoli, čempionatą pradėjote turėdami galingiausią, bet panašu kad ir brangiausią komandą per visą „Nevėžio“ klubo istoriją. Ar nepervertinote savo finansinių galimybių? – lkl.lt paklausė Kėdainių komandos vadovo.

– Pagal mūsų skaičiavimus ir turėtas garantijas prieš sezoną galėjome surinkti ir dvigubai galingesnę sudėtį, tačiau pasirinkome vidutinį variantą, tokį, kuris leistų džiaugtis pergalėmis ir užpildytų naująją Kėdainių areną. Vasara buvo labai darbinga: sekėsi ieškoti rėmėjų, visiškai atsiskaitėme su buvusiais komandos krepšininkais ir treneriais, padengėme nemažai kitų įsiskolinimų. Galiausiai buvo gautos šimtaprocentinės garantijos iš AB „Lifosą“ valdančios Maskvoje esančios „EuroChem“ kompanijos dėl rekordinės „Nevėžio“ klubui paramos. Visgi dėl labai nepalankių objektyvių priežasčių paramos gavimo data nusikėlė iš rudens į pavasarį, dėl to šiuo metu esame priversti mažintis kaštus ir kantriai laukti žadėtų pinigų.

REKLAMA

– Ar nebijote, kad pažadai tik ir liks pažadais, o klubui liks didžiulės skolos?

– Pirmiausia, „EuroChem“ nėra eilinė įmonė. Tai didžiausia Rusijos mineralinių trąšų gamintoja, vien Kėdainiuose sukūrusi 963 darbo vietas. Kėdainių rajonas nežino atvejo, kai „EuroChem“ akcininkai nebūtų ištesėję savo žodžio. Geriausias pavyzdys – Kėdainių arena. Pasakė, kad bus ir per 14 mėnesių mes turime puikią areną, be kurios kėdainiečiai jau dabar neįsivaizduoja savo sportinio ir kultūrinio gyvenimo. Antra, pažadėta buvo ne tik mums, bet ir rajono merui Rimantui Diliūnui, kitiems „dideliems“ žmonėms. Kovo pradžioje laukiame skambučio iš Maskvos, po kurio turėsime daugiau aiškumo, pavyzdžiui, konkrečią paramos gavimo datą.

– Iki sezono pabaigos lieka apie 3 mėnesius. Kaip seksis „Nevėžiui“?

– Turime atiduoti visas jėgas tam, kad sugrįžtumėme į atkrintamųjų varžybų aštuonetą. Laukia įdomus pavasaris ir mes padarysime viską, kad suteiktume savo fanams teigiamų emocijų. Žinoma, mintyse jau ir kitas sezonas, kuriame su užtikrintu biudžetu galėtume būti tokie patys ambicingi kaip ir šių metų pradžioje.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>

5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti