„MISsMATCH“ su L.Kleiza: apie baisų teisėjavimą, D.Suttono problemą, M.Farrello ašaras ir „centro“ paieškas (120) pirma dalis

Gruodžio 18 d., 05:00
L.Kleiza džiaugiasi, kad dalį „Ryto“ problemų pavyko išspręsti (Foto: Dmitrijus Radlinskas)
L.Kleiza džiaugiasi, kad dalį „Ryto“ problemų pavyko išspręsti (Foto: Dmitrijus Radlinskas)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portalo eteryje – trečioji ir kiek rimtesnė „MISsMATCH“ laida, kurioje – Vilniaus „Ryto“ sporto direktorius Linas Kleiza.  

Buvęs krepšininkas į sostinės ekipą atvyko prieš pusantrų metų ir atviravo apie tai, su kokiais iššūkiais per šį laiką teko susidurti. „Dauguma dalykų jau pagerėjo, nes tada komanda buvo ties mirties riba“, – pasakojo L.Kleiza. 

Priminus tai, kad šį sezoną jis teisėjavimui priekaištų neturėjo, skirtingai nei pernai, kai sykį apsilankė teisėjų rūbinėje, L.Kleiza savo nuomonę vis tik išdėstė.

REKLAMA

„Šiais metais teisėjų darbas yra dar blogesnis nei praeitais. Ką, kur ir kada jie švilpia yra kažkas baisaus. Ypatingai, kai žaidi prieš „Žalgirį“, kai švilpiama į vienus vartus. Net neturime iliuzijų, kad žaidžiant prieš „Žalgirį“ bus lygi kova iš teisėjų pusės. Nežinau, kodėl jie taip daro, nes nemanau, kad „Žalgiriui“ reikia daugiau pagalbos“, – sakė L.Kleiza. 

Dominique'as Suttonas „Ryto“ komandoje pastaruoju metu ryškesnis yra ne tiek žaidimu, kiek viešais pasisakymais. 

„Didžiausia jo problema yra jis pats (Šypsosi). Emociškumas yra gerai, bet kartais jis nežino, kaip jį panaudoti. Viskas priklauso nuo jo, kaip jis persilauš“, – apie „Ryto“ legionierių kalbėjo L.Kleiza. 

Pirmojoje „MISsMATCH“ dalyje L.Kleiza taip pat prisiminė „Ryto“ išsiskyrimą su Artūru Gudaičiu ir Rimu Kurtinaičiu, komentavo nepasiteisinusį Manny Harriso eksperimentą, Matto Farrello ašaras, kuomet šis vos atvykęs ėmė prašytis namo, bei dabartines naujo „centro“ paieškas. 

Vien „Ryto“ klubo temas palikus pirmajai daliai, antrojoje išgirsite L.Kleizos prisiminimus apie išskirtinę „Nuggets“ sudėtį, Carmelo Anthony, rungtynes, kurias norėtųsi peržaisti, o taip pat jis dalinsis mintimis apie lietuvius NBA bei Mindaugo Kuzminsko rolę Milano „AX Armani“ sudėtyje. 

REKLAMA

Antroji laidos dalis:

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


120 komentarai
Naujausi komentarai (120)
Geriausiai ivertinti (120)
PRO komentarai (13)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti