„MISsMATCH“. Apie savo ir Šaro sprendimus atviravęs E.Ulanovas priminė M.Grigoniui: atsargiai, kambariokai kasmet palieka „Žalgirį“ (2) NAUJA KREPSINIS.NET LAIDA

Lapkričio 12 d., 06:00
E.Ulanovas papasakojo, kaip apsisprendė likti „Žalgiryje“
E.Ulanovas papasakojo, kaip apsisprendė likti „Žalgiryje“
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji dalis debiutinės „MISsMATCH“ laidos ir įdomūs pasakojimai iš žalgiriečio Edgaro Ulanovo lūpų. Šįkart galėsite išvysti pasikalbėjimą kiek rimtesnėmis temomis.

Pirmąją pokalbio dalį rasite čia. 

E.Ulanovas Krepsinis.net papasakojo apie pirmuosius savo profesionalios karjeros žingsnius, neapgalvotus pirkinius, iššūkius bei atsakomybę.

REKLAMA

Prisiminęs 2012–2013 m. sezoną ir kėlimąsi iš Pasvalio į Panevėžį E.Ulanovas pripažino, jog ta patirtis nebuvo lengva, tačiau davė jam daug naudos.

„Tada žaidžiau dvidešimtmečių rinktinėje, patekau į simbolinį penketą ir su nekantrumu laukiau rudens. Kai pamačiau „Žalgirio“, kurį treniravo Plaza, sudėtį, supratau, kad komanda yra kosminė ir man šansų nebus. Iškart pasakiau, kad noriu, jog mane skolintų. Atsirado variantas vykti į Pasvalį, o tą dieną man niekas daugiau nieko nerado.

Nebuvo lengva, man viskas buvo nauja, tai buvo pirmi metai man išvykus iš Kauno, turėjome legionierių – tikėjausi, jog bus lengviau. Turėjome keletą žmonių, kurie žiūrėjo labiau asmeninės naudos. Kalbėjomės ir su treneriais, ir su klubo valdžia, norėjau palikti komandą, bet padaryti tą buvo nelengva, nes jiems reikėjo pakaitalo“, – pasakojo žalgirietis.

2014 metais kaunietis sugrįžo į gimtąjį miestą ir pagaliau apsivilko pagrindinės „Žalgirio“ komandos aprangą po solidaus sezono Klaipėdoje. Tiesa, tada E.Ulanovo sprendimui svarbų vaidmenį „Neptūne“ keisti į „Žalgirį“ nepritarė jo ilgametis treneris Kazys Maksvytis.

„Finale žaidėme prieš „Žalgirį“ ir man ten neblogai sekėsi. Turėjau pasitikėjimo, sezonas buvo geras, pats sau pasakiau: kodėl aš turėčiau neiti į „Žalgirį“? Prieš šią komandą sužaidžiau gerai, galvojau, kad nueisiu ir joje pabandysiu padaryti tą patį. Esi jaunas žmogus, pasirašai kontraktą su „Žalgiriu“ ir nė karto ten nesužaidi... Negalėjau to šanso praleisti“, – savo žingsnį prisiminė jis.

REKLAMA

E.Ulanovas „MISsMATCH“ laidoje pripažino – sunkių periodų „Žalgiryje“ būta ne vieno, tačiau profesija verčia susitaikyti su spaudimu ir išmoko nepasiduoti mintims apie tai, kad esi blogesnis už kitus. Net ir šis sezonas E.Ulanovui prasidėjo nelengvai – teko išgirsti ne vieną kritikos žodį.

„Vieną dieną mūsų profesijoje esi nešiojamas ant rankų, o kitą – maišomas su žemėmis. Mums reikia su tuo susitaikyti, nes kuo daugiau galvosi, tuo sunkiau bus. Atsakomybė yra didelė, iš manęs tikisi daugiau, tikisi stabilumo, aš pats to noriu, bet kartais viskas iš to noro išeina priešingai“, – apie iššūkius pasirašius pelningiausią karjeros kontraktą kalbėjo puolėjas.

Ulanovas Ulanovas

Žalgirietis papasakojo, kaip nelengva jam buvo vasarą apsispręsti, ar likti „Žalgiryje“, ir kokių kitų variantų jis turėjo. Vis tik vertybės ir namų statusas nulėmė galutinį sprendimą, sako lietuvis.

REKLAMA

„Gavosi taip, kad sulaukiau skambučio ir man buvo pasakyta, jog turiu 24 valandas ir viskas. Tos valandos buvo vau. Bet kai sužinai, kad lieka tiek laiko, išlenda vertybės, pradedi sverti argumentus. Pagalvojau, kad reikia dar metams likti“, – šypsojosi E.Ulanovas.

Įtakos jo sprendimui šiek tiek turėjo ir Šarūno Jasikevičiaus apsisprendimas tęsti karjerą Kaune. Pasak E.Ulanovo, jis netikėjo, kad Šaras dar liks „Žalgiryje“.

„Jei atvirai, galvojau, kad jo nebeliks, kad jis išvažiuos. Dabar galima sakyti, jog gal tas faktas, kad jis pratęsė kontraktą, paveikė ir mano pasirinkimą“, – atviravo E.Ulanovas.

Paulius Motiejūnas buvo užsiminęs, jog tikisi, kad E.Ulanovas ateityje užims Pauliaus Jankūno vietą. Pats 26-erių puolėjas sako, kad kol kas apie tai galvoti anksti, tačiau atsakomybė ir spaudimas girdint tokias viltis yra didžiuliai.

Žalgirietis taip pat papasakojo labai įdomią istoriją apie savo kambariokų tendenciją. Pasirodo, jie kas metus vis palieka „Žalgirį“, o šiemet tokią tendenciją nutraukti bandys Marius Grigonis.

„Kai atėjau į „Žalgirį“, mano kambariokas buvo Kariniauskas ir po tų metų jo nebeliko komandoje. Vėliau gyvenau su Vecvagaru, po to – su Seibučiu ir jie taip pat išėjo. Pernai gyvenau su Gyčiu Masiuliu ir sakiau jam: tu atsargiai su manimi. Jis sako: ne ne, viskas gerai. Aš ir pats galvojau, jog jis jaunas, ilgas kontraktas, taip nebebus. Bet va jį paskolino. Dabar ir Mariui sakiau, kad atsargiai su manimi, nes gali visko būti“, – juokėsi E.Ulanovas.

REKLAMA

Kaip E.Ulanovas stumia į šoną nemigą kelionėse, kiek laiko prireikė atsigauti po Eurolygos finalo ketverto ir koks yra puolėjo svajonių „Žalgiris“ – visa tai išgirsite antrojoje debiutinės „MISsMATCH“ laidos dalyje.

Tuo tarpu pirmąją dalį, kurioje E.Ulanovas pasakojo apie savo vaikystę, gyvenimą šalia Lino Kleizos, pašaipas, muzikos pamokas ir jaunimo rinktinės laikus, galite išvysti štai čia.


2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti


  • Rungtynės
  • Žaidėjas
  • LT žaidėjas