Milžiniška bauda „Mantingai“ skaudžiai kirs Marijampolės krepšinio klubams ir NKL (1)

Birželio 23 d., 12:11
Mažesnės paramos sulauks ir NKL čempionai (Foto: Dainius Lukšta)
Mažesnės paramos sulauks ir NKL čempionai (Foto: Dainius Lukšta)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas prieš kelias dienas atmetė UAB „Maxima“ ir UAB „Mantinga“ skundus dėl skirtos baudos.

Teismas galutiniu ir neskundžiamu sprendimu įpareigojo „Mantingą“ susimokėti 2,151 mln. eurų baudą už tai, kad su prekybos tinklu buvo prekiaujama pagal įstatymus pažeidžiantį susitarimą.

Ši „Mantingai“ skirta bauda skaudžiai kirs Marijampolės vyrų ir moterų krepšinio klubams. Krepsinis.net žiniomis, finansavimas bus apkarpytas tiek Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionei „Sūduvai-Mantingai“, tiek Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionei „Sūduvai“.

Pastaraisiais metais į NKL viršūnę besitaikiusi ir didžiausią biudžetą lygoje turėjusi „Sūduva-Mantinga“ mažina tikslus iki patekimo į finalinį ketvertą. Moterų komanda, kuri taip pat disponavo didžiausiu biudžetu LMKL, turės verstis su kuklesnėmis lėšomis, tačiau ir toliau taikysis nutraukti prakeikimą ir pagaliau laimėti titulą.

„Mantinga“ buvo ir pagrindinė NKL rėmėja. Krepsinis.net žiniomis, bendrovė jau informavo lygos vadovus, jog kitą sezoną negalės skirti paramos, todėl užleidžia generalinės rėmėjos vietą.

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai


Gairės: sūduva, lmkl, nkl, bauda, mantinga
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti