„Mavericks“ organizacijai mesti įtarimai dėl ilgalaikio seksualinio priekabiavimo (3)

Vasario 21 d., 08:23
M.Cubanas turės užglaistyti rimtą skandalą (Scanpix nuotr.)
M.Cubanas turės užglaistyti rimtą skandalą (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Dar kartą pasitvirtino senas posakis, jog bėdos po vieną nevaikšto – vieną prasčiausių sezoną ekipos istorijoje žaidžianti Dalaso „Mavericks“ dar ir įsivėlė į itin nepageidaujamą skandalą.

Dalaso klubas yra kaltinamas tuo, kad šio vadovybė jau dešimtmetį vykdo ir toleruoja netinkamą elgesį su moterimis, kurį galima palyginti seksualiniam priekabiavimui. Vienu iš labiausiai nusikaltusių asmenų čia yra įvardijamas buvęs komandos prezidentas Terdema Ussery.

Į viešumą iškilo neįprasta istorija, kurioje T.Ussery pavardės viešinti nepanorusiai moteriai tvirtino žinąs jos savaitgalio planus. Jos paklausas, apie ką eina kalba, T.Ussery tvirtino, kad žino, jog mergina užsiims grupiniu seksu. Šiai paneigus tokią informaciją, amerikietis nuomonės nepakeitė ir dar kartą išsakė savo teiginį.

REKLAMA

Toks T.Ussery išsišokimas nėra beprecendentis atvejis – kaltinimus yra pareiškusios ir daugiau moterų. Situacija dar apsunkina tai, kad visa tai vyko ne už uždarų durų. Toks elgesys buvo propaguojamas viešai ir absoliučiai toleruojamas. Į visa tai jau įsitraukė ir Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA), kuri žada atlikti nepriklausomą tyrimą. Tokį veiksmų planą paskelbė lygos vykdantysis viceprezidentas Mike‘as Bassas.

„Komanda informavo mus apie kaltinimus buvusiam komandos prezidentui Terdema Ussery ir ekipos internetinio puslapio rašytojui Earlui Sneedui. Kaltinamas elgesys prieštarauja lygos įsipareigojimams sukurti saugią, pagarbią ir malonią darbo aplinką visiems darbuotojams. Toks elgesys yra nepriimtinas ir lyga vykdys nuoseklų nepriklausomą tyrimą, kad užtikrintų visišką skaidrumą“, – teigė M.Bassas.

Šis skandalas sudavė smūgį ne tik visai klubo organizajai, tačiau ir komandos savininkui Marcui Cubanui. Verslininkas nėra niekuo tiesiogiai kaltinamas, tačiau visuomet buvo žinomas kaip itin į komandos veiklą įsitraukęs savininkas, todėl turėjo žinoti apie komandoje įsišaknijusias problemas, tačiau nieko nedarė, kad užkirstų tam kelią.

Nežinia, ar prie to prisidėjo neramumai klubo vadovybės viduje, tačiau „Mavericks“ šį sezoną turi rimtų problemų ir aikštėje – iškovojusi 18 pergalių ir patyrusi 40 pralaimėjimų ši lenkia vos dvi kitas ekipas (Atlantos „Hawks“ ir Fynikso „Suns“).

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti