0

M.Kuzminskas ir 48 naudingumo balus surinkęs aukštaūgis parklupdė L.Beliausko klubą (3)

Lapkričio 25 d., 22:32
M.Kabengele buvo sunkiai sulaikomas

Graikijos pirmenybėse išskirtiniu individualiu pasirodymu pažymėtas dviejų lietuviškų klubų susidūrimas.

Atėnų AEK (4/4) savo arenoje 90:70 (17:25, 19:20, 28:8, 26:17) nugalėjo Salonikų PAOK (4/4).

AEK gretose Mindaugas Kuzminskas per 25 minutes surinko 10 taškų (1/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 6 atkovotus, perimtą ir 3 prarastus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, bloką, 4 pražangas ir 14 naudingumo balų.

Žvėrišką pasirodymą surengė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) patirties turintis ir tik šį sezoną Europoje debiutuojantis Mfiondu Kabengele. Kanadietis per 25 minutes pelnė 30 taškų (9/11 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 6/8 baudų metimų), surinko 16 atkovotų, 3 perimtus ir 2 prarastus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus, 8 išprovokuotas pražangas, 2 paties nuobaudas bei net 48 naudingumo balus.

21 tašką Atėnų komandai pridėjo Chassonas Randle’as (3/7 tritaškių).

Svečiams 17 taškų surinko Justinas Alstonas (15 atk. kam.), 14 – Andrew Harrisonas (5 atk. kam., 5 rez. perd., 0/6 tritaškių), 9 – Elvaras Fridrikssonas. Laurynas Beliauskas nerungtyniavo dėl patemptos čiurnos.

Abi komandos Graikijoje dalinasi 5–7 vietas, kovas tęsia ir FIBA Čempionų lygoje, kur užima pirmąsias savo grupėse.