M.Kuzminską sužavėjo D.Blatto poelgis (9) VIDEO interviu

Rugpjūčio 21 d., 12:57
M.Kuzminskas patiko, kad D.Blattas atvirai prakalbo apie savo ligą (BNS nuotr.)
M.Kuzminskas patiko, kad D.Blattas atvirai prakalbo apie savo ligą (BNS nuotr.)
Edgaras Pulkovskis

Lietuvos vyrų rinktinė surengė paskutinę treniruotę Lietuvoje ir jau šįvakar iškeliaus į Pietų Korėją, kur baigs pasiruošimą Pasaulio taurės turnyrui.

Mindaugas Kuzminskas pasidžiaugė, kad pasiruošimas vyksta sklandžiai, visi žaidėjai dirba su dideliu užsivedimu ir jau laukia paskutinio draugiško turnyro bei po jo seksiančių pasaulio pirmenybių.

„Pasiruošimas buvo gana sklandus – nebuvo rimtų traumų. Turėjome įvairaus pajėgumo varžovų ir galėjome išbandyti savo žaidimo subtilybes. Belieka keliauti į Korėją ir tęsti, ką pradėjome su geromis nuotaikomis bei gera energija. Visi nekantrauja atsidurti ten“, – sakė puolėjas.

REKLAMA

– Kodėl šią vasarą tiek daug traumuotų žaidėjų rinktinėse?

– Sunku pasakyti. Pasaulio čempionai vyksta retai ir gyvenime retai gali pasitaikyti galimybė ten sudalyvauti. Labai gaila traumuotų žaidėjų ir belieka pasidžiaugti, kad mes kol kas išvengėme traumų. Tikiuosi, kad čempionate visi būsime sveiki.

– Ar žaidimo kreivė kyla taip staigiai, kiek norėtumėte?

– Manau, kad treneriai žino, kaip viską sudėlioti, kad žaidimo kreivė kiltų. Jau sumažėjo krūviai, kojos lengvesnės, labiau galva veikia. Viskas krypsta teigiama linkme. Pirmą kartą per mano karjerą rinktinėje grupė yra tokia pajėgi ir reikia būti geros formos nuo pat pradžių.

– Ar vis dar tą grupę laikote tokia pajėgia kaip ir po iškart po burtų?

– Be abejo. Manau, kad Kanada ir Australija turi labai daug gerų žaidėjų ir net netekus kelių, jos vis tiek labai pajėgios.

– Ką keitėte treniruočių procese, kad mažėtų klaidos?

– Tikrai akcentuojame tai. Gauname ir aikštučių prasibėgti, jeigu pridarome klaidų. Vos ne kaip pradinukai darome įvairius krepšinio elementus, kad tos klaidos mažėtų. Tiesiog reikia pamiršti tas klaidas ir viskas, nes taip yra, kad kuo daugiau apie tai galvoji, tuo blogiau.

REKLAMA

– Kaip pats jaučiatės rinktinėje?

– Manau, kad visi žinome savo vaidmenis. Ne kartą sakiau, kad mūsų jėga yra Sabonis ir Valančiūnas bei juos reikia labiausiai išnaudoti. Jeigu kažkas juos sustabdys, reikės kitiems žengti žingsnį į priekį.

– Prieš kelias dienas jūsų būsimas treneris D.Blattas išplatino laišką, kuriame atvirai kalbėjo apie savo ligą.

– Manau, kad jis labai teisingai padarė, jog apie tai prabilo, nes buvo daug spekuliacijų apie tai. Klubo viduje tą laišką matėme anksčiau. Blattas gali būti ir tikiuosi, kad bus pavyzdžiu, kaip kovoti su liga, jos neslėpti bei padrąsinti kitus taip daryti.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
AtsakytiNaujausios