M.Grigonis: vienoks Švedas buvo „Chimki“, visiškai kitoks – CSKA (10) interviu

Rugsėjo 14 d., 10:17
M.Grigonis pasidalino mintimis apie žaidimą naujame klube
M.Grigonis pasidalino mintimis apie žaidimą naujame klube
Šaltinis: Krepsinis.net

Marius Grigonis šiuo metu su Maskvos CSKA klubu Kipre ruošiasi naujajam 2021–2022 metų sezonui.

Gynėją iš Lietuvos apie persikėlimą į naują klubą, Dimitrio Itoudžio figūrą bei žaidimą vienoje komandoje su Aleksejumi Švedu pakalbino „Gazzetta.gr“.

– Mariau, kokį įspūdį kol kas paliko pasirengimas su CSKA klubu?

– Pasiruošimas dar nesibaigė ir yra likę nemažai, ką nuveikti. Vis tik galiu pasakyti, jog viskas tikrai skiriasi nuo to, kas buvo „Žalgiryje“. Bandau prisitaikyti, nes viskas yra nauja.

– Turite omenyje dėl lygio ir reikalavimų, kurie yra keliami komandoms?

– Dar mažai laiko praleidau su komanda, treneris čia yra kitoks ir šiuo požiūriu man viskas yra nauja. Krepšinis visur vienodas, tačiau mes turime skirtingus vaidmenis, skirtingus komandos draugus, skirtingas sistemas. Reikia viso to išmokti ir prisitaikyti prie situacijos.

REKLAMA

– Ar tai sekasi daryti nesunkiai?

– Turėjau daug trenerių, todėl žinau, kaip prisitaikyti, bet tikrai nėra lengva. Nemanau, kad prie tokio trenerio kaip Itoudis yra lengva prisitaikyti.

– Ar jaučiate didesnį spaudimą nei su Žalgiriu? Juk CSKA tikslas visada yra finalinis ketvertas?

– Tai kitoks spaudimas. „Žalgiryje“ visi tavimi pasikliauja. Tave visi pažįsta mieste, sustabdo, paprašo pasidaryti nuotraukų. CSKA spaudimas yra kitoks. Čia tu žinai, kad tavo tikslas yra laimėti visus įmanomus titulus. Spaudimas eina galbūt ne iš aplinkos, bet pats komandos pajėgumas įpareigoja. Galbūt panašus spaudimas yra, kai žaidi Lietuvos rinktinėje.

– Kai buvo paskelbta, kad pareinate į CSKA, supratau, kad lietuviai dėl to reiškė nepasitenkinimą. Ar dėl to yra kažkokių problemų?

– Taip, tiek šalys, tiek pačios komandos turi istorinį susipriešinimą, tačiau tai yra praeitis. Jei nori būti profesionalas ir siekti aukščiausių tikslų, turi būti su geriausiais, tad CSKA yra ta komanda, su kuria galima to siekti.

– Šilti jausmai „Žalgiriui“ turbūt vis tiek išlieka?

REKLAMA

– Žinoma. Tai mano gimtojo miesto komanda. Aš ją myliu ir vis dar palaikau ryšius su daugeliu žmonių iš ten. Kai esi vaikas turi savo komandą, už kurią vėliau sergi visą likusį gyvenimą.

– Kaip priešininko turbūt nelabai mėgote A.Švedo. Koks jis dabar kaip komandos draugas?

– Jis tikrai kitoks. Nepažinojau jo kaip žmogaus, žinojau tik kaip žaidėją. Jo vaidmuo čia yra skirtingas. Švedas yra aukšto lygio talentas ir gali kurti sau bei komandos draugams. Vienoks Švedas buvo „Chimki“, visiškai kitoks – CSKA. Kaip žmogus jis yra paprastas vaikinas, su kuriuo galima pasikalbėti.


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
LKL