M.Balčiūnui panaikintas namų areštas, bet į LKF generalinio sekretoriaus pareigas teismas jo negrąžino (5)

Vasario 4 d., 16:26
balciunas mindaugas 09
balciunas mindaugas 09
Šaltinis: Lrytas

Teismo slenksčius minančiam Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generaliniam sekretoriui Mindaugui Balčiūnui nepavyko pasiekti dar vienos pergalės. Panevėžio apygardos teismas atmetė piktnaudžiavimu ir kyšininkavimu įtariamo M. Balčiūno skundą panaikinti nušalinimą nuo pareigų.

M. Balčiūnas teigė, kad šis sprendimas jam atsilieps finansiškai, nes jis praranda savo pragyvenimo šaltinį. Tačiau krepšinio veikėjas pabrėžė, kad gerbs teismo sprendimą ir teigė, kad išnaudojo visas gynybos priemones, nes jaučiasi visiškai nekaltas.

Pirmadienį teismas taip pat nutarė, kad vyrui namų areštas skirtas nepagrįstai ir ši kardomoji priemonė panaikinta.

Panevėžio apygardos teismas sausio 17 dieną nusprendė paleisti į laisvę M. Balčiūną, kurį žemesnės instancijos teismas buvo nusprendęs suimti 20 dienų. M. Balčiūnas areštinėje praleido dešimt parų.

Jam pateikti įtarimai dėl sukčiavimo, piktnaudžiavimo, dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu bei kyšininkavimo.

Suimta kol kas laikoma kita įtariamoji šioje byloje - viešbučio „Romantic“ vadovė Dalia Kuklierienė. Trečias įtariamasis, vienuolika parų už grotų praleidęs Panevėžio mero patarėjas Darius Simėnas taip pat paleistas į laisvę. 

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai

Gairės: lkf, balčiūnas, teismas
5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga