Lyg ant sparnų žaidęs „Žalgiris“ be gailesčio nušlavė ALBA ekipą (186) FOTOGALERIJA

Sausio 24 d., 19:00
Žalgiriečiai pasiekė skambiausią sezono pergalę (BNS nuotr.)

Kauno „Žalgirio“ (7/14) komanda Eurolygoje pasiekė didžiausią sezono pergalę ir namie 104:80 (23:9, 31:18, 30:25, 20:28) revanšavosi prieš Roko Giedraičio atstovaujamą Berlyno ALBA (7/14).

Berlyno komanda mačo pradžioje surinko į taškus, tačiau Nigelas Hayesas ir Edgaras Ulanovas „Žalgiriui“ suteikė pranašumą (14:5), o Zachas LeDay’us vėliau malšino jų bandymus priartėti – 18:9. Įsismarkavęs „Žalgiris“ kėlinį baigė pirmaudamas jau 23:9.

Antrame ketvirtyje „Žalgiris“ dar užtikrinčiau tolo nuo varžovų. Po K.C.Riverso metimo skirtumas perkopė 20 taškų ribą (33:12) ir ALBA krepšininkams beliko vytis žalgiriečius. Tą padaryti buvo sunku, nors Rokas Giedraitis ir buvo šviesulys savo komandoje, tačiau „Žalgirio“ gretose žibėjo Rokas Jokubaitis, o skirtumas nemažėjo iki ketvirčio pabaigos – 54:27.

ALBA paaštrino puolimą po ilgosios pertraukos ir kuomet atsiliko 27:63, atgijo ir pelnė 8 taškus paeiliui, o netrukus ėmė mažinti atsilikimą dar labiau – 46:72. Vis tik „Žalgiris“ apsukų nemažino ir trečią ketvirtį užbaigė tvirtai pirmaudamas – 84:52.

Paskutinis ketvirtis liko formalumu, per kurį intrigos ALBA nepadidino. Beliko išsiaiškinti, kokiu skirtumu „Žalgiris“ nušluos varžovus, Karolis Lukošiūnas įmetė pirmuosius savo taškus Eurolygoje ir pergalę žalgiriečiai pasiekė geromis nuotaikomis.

„Žalgiris“: K.C.Riversas 17 (5/7 trit.), Edgaras Ulanovas 14, Nigelas Hayesas (7 atk. kam.) ir Jockas Landale’as – po 12, Rokas Jokubaitis 11 (3/4 trit.), Paulius Jankūnas 10.

ALBA: Landry Nnoko 15 (7 atk. kam.), Peytonas Siva ir Rokas Giedraitis – po 12, Luke’as Sikma 9, Johannesas Thiemannas 8.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška