LKL padarė išimtį organizuotoms sirgalių grupėms ir pakeitė pusfinalio datas (6)

Vasario 7 d., 15:45
Sirgaliai galės įsinešti vieną megafoną (FIBA Europe nuotr.)
Sirgaliai galės įsinešti vieną megafoną (FIBA Europe nuotr.)
Šaltinis: LKL

Pirmadienį įvykus LKL valdybos posėdžiui, lyga praneša apie posėdyje priimtus nutarimus.

Keičiasi trenerių iššūkio taisyklės tvarka – nuo artėjančio turo(vasario 11 d.) treneriai rungtynėse galės dukart paprašyti teisėjų peržiūrėti abejotinas situacijas, pasinaudojant Skubios peržiūros sistema (SPS).

Pirmąjį kartą peržiūros bus galima prašyti per pirmąsias 38 rungtynių minutes imtinai. Teisė į antrąją peržiūrą įsigalios likus 2 minutėms ir ja bus galima pasinaudoti iki pat mačo pabaigos, net jei prireiktų vieno ar daugiau pratęsimų.

Visgi jei treneris neišnaudos pirmosios peržiūros per pirmąsias 38 minutes, jis neturės galimybės dukart naudotis peržiūra per paskutiniąsias 2 minutes – liks tik viena peržiūra.

Taip pat nutarta, kad į „Betsafe-LKL“ rungtynes sirgaliams ir toliau nebus galima įsinešti garsinius signalus skleidžiančios atributikos, megafonų. Visgi išimties tvarka abiejų komandų sirgalių organizuoto palaikymo grupėms į rungtynes bus leista įsinešti ir naudoti po vieną megafoną.

REKLAMA

Atsižvelgus į Kaune vyksiantį Eurolygos finalinį ketvertą, koreguojamos „Betsafe-LKL“ pusfinalių datos. Eurolygos pusfinaliai vyks gegužės 19 d. (penktadienį), o finalai – 21 d. (sekmadienį). Pirmosios „Betsafe-LKL“ pusfinalio rungtynės buvo numatytos gegužės 19 d., tačiau priėmus pakeitimus, nuspręsta rungtynes perkelti į gegužės 20 d. (šeštadienį), o vėliau pusfinalių serijos prasitęs gegužės 22 d. (pirmadienį).

LKL Valdybos nariams posėdyje pristatyta idėja kai kurias „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes surengti užsienyje. LKL valdyboje tokia idėja sulaukė palaikymo, tačiau kol kas lieka neaišku, ar tokios rungtynės įvyktų jau šiame sezone, taip pat tam reikėtų gauti priimančios šalies krepšinio federacijos, FIBA pritarimus.

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai


Gairės: lkl
6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti