LKL nuostolius įvardijęs R.Milašius atskleidė brandinamą įdomią idėją – krepšinis į Lietuvą gali grįžti dar birželį (14) pirma „MISsMATCH“ laidos dalis

Gegužės 4 d., 08:28
R.Milašius turi planą krepšinį grąžinti į Lietuvą anksčiau nei manoma
R.Milašius turi planą krepšinį grąžinti į Lietuvą anksčiau nei manoma
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – tradicinė kassavaitinė „MISsMATCH“ laida, kurioje šįkart kalbamės su Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) vadovu Remigijumi Milašiumi.

Jis pasakojo apie tai, kaip sudėtingai buvo priimtas sprendimas nutraukti šį sezoną kovo 13 dieną.

„Aš buvau gerai informuotas, bet posėdyje apie tai nieko nesakiau. Buvau susitikęs su gydytojais, nes jie jau žinojo, kas tai per liga, kas mūsų laukia, mūsų valdžia greitai, emocingai priėmė sprendimus. Šiandien matome, kad kai kurie dalykai yra tikrai teigiami.

Kai aš žinojau, ką ta liga mums atneš, gal ir širdyje netikėjau, kad taip bus, bet pasirodė, kad tai – tiesa. Turėjau pokalbį ir su Vyriausybės žmonėmis, kad karantinas bus, o dar atvažiavo Žydrūnas Urbonas ir pasakė: salės uždarytos, mūsų nebeįleis.

REKLAMA

Aš buvau kaip žemę pardavęs. Kodėl balsavau už čempionato uždarymą? Nes labai atsakingai pamatavau, kad turėsime rimtų problemų, jei žaisime ir būsime viruso nešiotojai. To mums nedovanos nei žmonės, nei kitos struktūros“, – sako lygos prezidentas.

Jis tik R.Milašius sako esantis optimistas ir tikisi, kad bent Lietuvoje klubų ir lygos nuostoliai nebus tokie didžiuliai, kokie kartais yra piešiami dabar, kai kalbama net apie iki 50 proc. smuksiančius finansus.

Kalbėdamas apie viešumą pasiekusį Klaipėdos „Neptūno“ vadovo Sigito Ambrazevičiaus laišką, R.Milašius šypsojosi, kad anksčiau ar vėliau sužinos, kas išviešino tokią žinutę, kadangi, pasak jo, jokių vidinių susitarimų tarp klubų per minėtą posėdį tikrai nevyko.

„Ne šiandien, tai rytoj žinosiu. Ir pavardę žinosiu. Čia yra gyvenimas, visada viskas išlenda. Juolab, aš gerai informuotas žmogus ir aš daug žinau. Aš nekerštingas žmogus, bet prisiminsiu“, – šypsojosi jis.

REKLAMA

Lygos vadovas viliasi, kad aistros „Neptūne“ greitai nurims ir stabilizuojantis situacijai Lietuvoje bankroto klausimas bus užbrauktas.

R.Milašius pridėjo, kad nepaisant sudėtingos situacijos, naujų idėjų jis turi. Visų pirma, kitą sezoną lygos vadovas norėtų visas LKL rungtynes transliuoti per televiziją, visų antra, jis turi planą, kaip sugrąžinti krepšinį į Lietuvą daug anksčiau nei tikimasi – gal net birželio mėnesį.

„Antradienį bus priimti tam tikri sprendimai su kitų lygų atstovais, kur bandysime pasiūlyti įdomų turnyrą, taurę ar vasaros lygą. Čia yra daugiau Skaisgirio idėja. Kol kas ji popierinė, antradienį sėsime prie stalo ir lauks sprendimai. Yra planas grįžti birželio mėnesį ir tai truktų 5–6 savaites.

Olimpiados nėra, atkrintamųjų nėra, visiems įdomu – žiniasklaidai, televizijai, žmonėms, mums patiems. Prieš rėmėjus vėl vardai skambės, viskas būtų neblogai. Perkalbėti spėjau su 2 klubais, jie pasakė taip, dar liko 8“, – intrigavo R.Milašius.

Daugiau jo optimistinių minčių apie šią idėją išgirsite ir antroje „MISsMATCH“ dalyje.  

Pirmojoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:50 – apie staigų sezono nutraukimą ir šio sprendimo pasekmes

REKLAMA

06:00 – apie optimistinį scenarijų, kiek gali kristi klubų biudžetai

08:00 – kas lauktų klubų, jeigu sezonas būtų ne sustabdytas, o tik pristabdytas

10:00 – apie LKL klubų nenorą mokėti žaidėjams bent dalį likusių algų ir „Neptūno“ ekipos situaciją bei pasirodžiusį laišką

15:35 – apie konkurencijos tarybos įsikišimą į LKL tariamo susitarimo narstymą

16:40 – apie „Neptūno“ bėdas ir bankroto tikimybę

19:00 – apie pasiūlymą D.Gailiui 60 proc. susimažinti algą

21:55 – apie savivaldybių paramos pokyčius

23:00 – apie naujas idėjas, kurios krizinėje situacijoje gali kilti lygai

27:15 – apie didžiulius lygos nuostolius, patirtus dėl nutraukto sezono

28:15 – apie idėją rengti vasaros turnyrą

30:30 – apie kito sezono LKL veidą ir minimalių biudžetų mažinimą  

REKLAMA

Ankstesnė „MISsMATCH“ laida:

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


Gairės: lkl, milašius, missmatch
14 komentarai
Naujausi komentarai (14)
Geriausiai ivertinti (14)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti