LKF pagrindine rėmėja tapo Kinijos bendrovė (11)

Rugsėjo 7 d., 14:57
„Huawei“ prie LKF rėmėjų rato prisijungia po 5 metų pertraukos (Krepšinio namų nuotr.)
„Huawei“ prie LKF rėmėjų rato prisijungia po 5 metų pertraukos (Krepšinio namų nuotr.)

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir tarptautinė informacijos ir ryšio technologijų įmonė „Huawei“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią bendrovė tapo pagrindine Lietuvos krepšinio federacijos ir rinktinių rėmėja.

Telekomunikacijų bendrovė patenka į didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų TOP trejetuką bei tiekia savo produkciją į daugiau nei 150 pasaulio valstybių. „Huawei“ prie LKF rėmėjų rato prisijungia po 5 metų pertraukos.

„Visuomet sergame už šalių, kuriose vykdome savo veiklą, pergales, pasiekimus ir pažangą. Šiuo itin neapibrėžtu laikotarpiu sportas visame pasaulyje patiria sunkumus, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie aktyvaus jo rėmimo. Labai laukiame naujojo krepšinio sezono pradžios, o Lietuvos krepšinio bendruomenei jame linkime didžiausios sėkmės“, – kalbėjo „Huawei“ vadovas Baltijos šalyse Ricky Chenas.

REKLAMA

Bendrovė stipriai prisidėjo prie vyrų ir moterų krepšinio rinktinių stovyklų, jaunimo „Huawei Baltijos taurės“ turnyrų organizavimo, o nuo artėjančio 2020–2021 metų sezono taps ir vardine Moterų lygos rėmėja.

„Labai džiaugiuosi, kad šiuo sunkiu laikotarpiu, kai pasaulį yra sukausčiusi viruso pandemija, „Huawei“ kompanija patikėjo mūsų idėjomis ir vėl prisideda prie Lietuvos krepšinio, skiria didelį dėmesį jaunimui ir moterims. Dar smagiau, kai partneriai vėl sugrįžta pas mus, su šia bendrove turėjome glaudų bendradarbiavimą, vykdėme vyrų rinktinių „Huawei Cup“ turnyrus, socialinius projektus. Jų grįžimas rodo, jog tas bendradarbiavimas pateisino jų lūkesčius ir surėmę pečius galėsime toliau dirbti krepšinio labui“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

„Huawei“ Lietuvoje veikia jau dešimtį metų, o susitarimas remti Lietuvos krepšinio federaciją ir rinktines dar kartą patvirtina ilgalaikius bendrovės veiklos planus Lietuvoje.

Pirmaujanti informacijos ir ryšių technologijų infrastruktūros bei išmaniųjų įrenginių gamintoja kuria integruotus sprendimus keturiose pagrindinėse srityse – telekomunikacijų tinklų, IT, išmaniųjų įrenginių ir debesų paslaugų.

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai


Gairės: lkf, sabonis, rėmėjas, huawei
11 komentarai
Naujausi komentarai (11)
Geriausiai ivertinti (11)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti