Lietuvos klubai sužinojo varžovus FIBA Čempionų lygoje (7)

liepos 11 d., 14:30
FIBA Čempionų lygoje ištraukti burtai
FIBA Čempionų lygoje ištraukti burtai
Šaltinis: Krepsinis.net

Antradienį FIBA Čempionų lygoje buvo ištraukti burtai, po kurių savo varžovus sužinojo trys Lietuvos klubai.

Prienų–Birštono „Vytautas“ pradės kovą jau pirmajame atrankos etape, kur jų lauks Olandijos klubas Groningeno „Donar“. Jeigu pavyks įveikti šį barjerą, tuomet lauks susitikimas su danais Orhuso „Bakken Bears“. Trečiajame etape jau lauktų grėsmingas Madrido „Estudiantes“ iš Ispanijos.

Tuo tarpu trečiajame atrankos etape startuosiantis Utenos „Juventus“ į grupės etapą pateks įveikęs vieną iš trijų įmanomų varžovų: Kapfenbergo „Bulls“, Lisabonos „Benfica“ arba Sofijos „Lukoil Academic“.

Klaipėdos „Neptūnas“ pateko į B grupę, kur lauks dvi atranką įveikusios ekipos, taip pat titulą ginanti Tenerifės „Iberostar“ su Mariumi Grigoniu, Prancūzijos čempionė Šalono „Elan“, Latvijos vicečempionė Ventspilio „Ventspils“, graikai Salonikų PAOK ir turkai Gazentepo „Royal Hali“.

REKLAMA

Pirmasis atrankos etapas:

Tbilisio „Dinamo“ – Badalonos „Joventut“

Strovolos „Keravnos“ – Saratovo „Avtodor“

Sarajevo „Bosna“ – Liudvigsburgo „MPH Riesen“

Skopjės „Karpos Sokoli“ – Talino „Kalev/Cramo“

Groningeno „Donar“ – Prienų–Birštono „Vytautas“  

Prištinos „Sigal“ – Minsko „Cmoki“

Kapfenbergo „Bulls“ – Lisabonos „Benfica“

Lulėjos „BC Lulea“ – Antverpeno „Giants“  

Antrasis atrankos etapas:

Skopjės „Karpos Sokoli“/Talino „Kalev/Cramo“ – Sėkešfehėrvaro „Alba“

Tbilisio „Dinamo“/Badalonos „Joventut“ – Joensū „Kataja basket“

Lulėjos „BC Lulea“/Antverpeno „Giants“ – Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“

Strovolos „Keravnos“/Saratovo „Avtodor“– Baro „Mornar“

Kapfenbergo „Bulls“/Lisabonos „Benfica“ – Sofijos „Lukoil Academic“

REKLAMA

Sarajevo „Bosna“/Liudvigsburgo „MPH Riesen“ – Klužo Napokos „Banca Transilvania“

Groningeno „Donar“/Prienų–Birštono „Vytautas“Orhuso „Bakken Bears“

Prištinos „Sigal“/Minsko „Cmoki“ – Kijevo „Budivelnyk“ 

Trečias atrankos etapas:

17 pora: Prištinos „Sigal“/Minsko „Cmoki“/Kijevo „Budivelnyk“ – Nantero 92

18 pora: Lulėjos „BC Lulea“/Antverpeno „Giants“/Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ – Radomo „Rosa“

19 pora: Strovolos „Keravnos“/Saratovo „Avtodor“/Baro „Mornar“ – Kapo d‘Orlando „Orlandina Basket“

20 pora: Kapfenbergo „Bulls“/Lisabonos „Benfica“/Sofijos „Lukoil Academic“ – Utenos „Juventus“

21 pora: Tbilisio „Dinamo“/Badalonos „Joventut“/Joensū „Kataja basket“ – Bonos „Telekom Baskets“

22 pora: Groningeno „Donar“/Prienų–Birštono „Vytautas“/Orhuso „Bakken Bears“ – Madrido „Estudiantes“

23 pora: Skopjės „Karpos Sokoli“/Talino „Kalev/Cramo“/Sėkešfehėrvaro „Alba“ – Izmiro „Pinar Karšiyaka“

REKLAMA

24 pora: Sarajevo „Bosna“/Liudvigsburgo „MPH Riesen“/Klužo Napokos „Banca Transilvania“ – Briuselio „Basic-Fit“

Čempionų lygos reguliarusis sezonas:

A grupė: Monako „AS Monaco“, Holono „Hapoel“, Mursijos UCAM, Krasnojarsko „Jenisej“, Sasario „Banco di Sardegna“, Oldenburgo „EWE Baskets“, atranką įveikusios ekipos (20 ir 23 pora)

B grupė: Gazentepo „Royal Hali“, Šalono „Elan“, Tenerifės „Iberostar“, Klaipėdos „Neptūnas“, Ventspilio „Ventspils“, Salonikų PAOK, atranką įveikusios komandos (24 ir 18 pora)

C grupė: Atėnų AEK, Venecijos „Umana“, Liublianos „Union Olimpija“, Bairoto „Medi“, Bandirmos „Banvit“, Strasbūro SIG, atranką įveikę klubai (22 ir 19 pora)

D grupė: Avelino „Sidigas“, Stambulo „Bešiktaš“, Zelionos Guros „Stelmet“, Ostendės „Telenet“, Nymburko ČEZ, Salonikų „Aris“, atranką įveikusios ekipos (17 ir 21 pora)


7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti