Lietuva Pasaulio taurėje liko devinta, aiškėja galimi varžovai olimpinės atrankos turnyruose (19)

Rugsėjo 9 d., 14:01
Lietuvių dabar laukia FIBA susukti galvosūkiai (BNS nuotr.)
Lietuvių dabar laukia FIBA susukti galvosūkiai (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Baigiantis Pasaulio taurės antrojo etapo kovoms, pamažu ryškėja ir galutinė į ketvirtfinalių nepatekusių komandų rikiuotė.

Jau aišku, kad Lietuvos rezultatas (3/2 bei 88 pelnytais taškais daugiau nei varžovai), bus geriausias tarp ketvirtfinalio nepasiekusių komandų, todėl užimta devintoji vieta.

Pasaulio taurės rikiuotė:

9. Lietuva (3/2, +88)

10. Italija (3/2, +60)

11. Graikija (3/2, +21)

12. Rusija (3/2, +15)

13. Brazilija (3/2, -18)

14. Venesuela (2/3, -11)

15. Puerto Rikas (2/3, -53)

16. Dominikos Respublika (2/3, -53)

Čempionate taip pat jau paaiškėjo ir šešios olimpinio krepšinio turnyro dalyvės – Australija, Japonija, Iranas, Nigerija, JAV bei Argentina. Vietas pagrindiniame turnyre iškart gaus ir dvi geriausiai pasirodžiusios Europos komandos.

REKLAMA

Ketvirtfinalį pasiekė penkios Europos šalys (Serbija, Ispanija, Lenkija, Čekija bei Prancūzija), Okeanijos atstovai (Australija) bei du Amerikos atstovai (JAV bei Argentina). 

Pagal FIBA reglamentą, olimpiniame atrankos turnyre dalyvaus šešiolika geriausių tiesiogiai į Tokiją nepatekusių rinktinių.

Jau dabar yra aiškios 13 iš 16 atrankoje žaisiančių komandų: Brazilija, Rusija, Venesuela, Italija, Puerto Rikas, Graikija, Lietuva, Dominikos Respublika, Naujoji Zelandija, Vokietija, Kanada, Turkija bei Tunisas. Dar trys šalys nubyrės iš atkrintamosiose besivaržančios europietiškos penkiukės.

FIBA dar savo nuožiūra išdalins po du kelialapius kiekvieno regiono komandoms (Azija, Amerika, Europa, Afrika). Akivaizdu, kad didžiausia konkurencija dėl bilietų ir vėl vyks Europoje.

24 į olimpinę atranką patekusios šalys bus suskirstytos po šešias bei dėl keturių kelialapių varžysis keturiuose skirtinguose miestuose.


19 komentarai
Naujausi komentarai (19)
Geriausiai ivertinti (19)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti