„Lietkabelis“ iš buvusio direktoriaus prisiteisė beveik 43 tūkst. eurų (12)

Spalio 15 d., 15:35
Ignatavičius (www.kavolelis.lt)
Ignatavičius (www.kavolelis.lt)
Šaltinis: Lietkabelis

Panevėžio „Lietkabelis“ miesto apygardos teismui pateikė ieškinį, kuriuo prašė iš buvusio direktoriaus Manto Ignatavičiaus klubo naudai priteisti 42 955  eurų žalą.

Klubas savo ieškinį grindė tuo, kad M.Ignatavičius, eidamas klubo direktoriaus pareigas, už, klubo įsitikinimu, tariamai teikiamas marketingo paslaugas tiesiogiai susijusiai UAB „Omega Action“, kurioje M.Ignatavičius ėjo direktoriaus pareigas ir buvo šios bendrovės akcininku, viso sumokėjo 42 955 eurų.

Klubo įsitikinimu, faktinės aplinkybės ir rašytiniai įrodymai leidžia daryti pagrįstą išvadą, kad UAB „Omega Action“ faktiškai neteikė, nesuteikė ir net neturėjo objektyvių galimybių teikti/suteikti klubui pagal tarp šalių sudarytą sutartį numatytų paslaugų.

Tarp klubo ir UAB „Omega Action“ sudarytas sandoris dėl paslaugų teikimo yra tariamas, klubas iš tokio sandorio nieko negavo, toks sandoris klubui buvo absoliučiai nenaudingas. Klubas turėjo savo žmogiškuosius resursus patenkinti marketingo paslaugų poreikį ir juos naudojo/išnaudojo, todėl klubui apskritai nebuvo objektyvaus poreikio tokio tipo paslaugų pirkimui ir ypač už tokią didelę kainą.

Teismas pilnai tenkino klubo ieškinį bei iš buvusio direktoriaus M.Ignatavičiaus priteisė 42955 eurų žalą bei per 4000 eurų advokato išlaidų. Šis sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas apeliacinės instancijos teismui.

 

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams


12 komentarai
Naujausi komentarai (12)
Geriausiai ivertinti (12)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą