0

Ledai pralaužti – J.Hardenas nukalė pirmąją „Clippers“ pergalę (1)

Lapkričio 18 d., 09:12
J.Hardenas nulėmė rungtynes (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pirmąją pergalę po mainų pasiekti pavyko Jamesui Hardenui.

Gynėją prisijungęs Los Andželo „Clippers“ (4/7) klubas savo arenoje 106:100 (29:23, 19:27, 31:27, 27:23) palaužė Hjustono „Rockets“ (6/4).

Permainingame mače intrigos netrūko – dar likus žaisti 29 sekundes Alperenas Šengunas išlygino rezultatą (100:100), o „Clippers“ rengė ilgą atsaką. Likus žaisti šešias sekundes J.Hardenas rungtynes nulėmė tritaškiu su pražanga, nepalikdamas varžovams šanso išsigelbėti vienu metimu.

Gynėjas iš viso per 34 minutes pelnė 24 taškus (6/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/7 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 kartus suklydo bei sykį prasižengė. Jo žaistą atkarpą klubas laimėjo 21 taško persvarą (geriausias rezultatas komandoje).

„Clippers“ tokiu būdu nutraukė šešių pralaimėjimų seriją, penki iš jų patirti jau J.Hardenui prisijungus prie komandos. Tai buvo pirmoji amerikiečio pergalė su naujosios komandos marškinėliais. Los Andželo klubui pasiteisino įvestos korekcijos – Russellas Westbrookas pasisiūlė rungtynes pradėti nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Svečių gretose vėl žibėjo A.Šengunas – turkas per 34 minutes pelnė 23 taškus (6/13 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 5/7 baudų metimų), 8 atkovoti ir perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, 6 klaidos bei 4 pražangos.

Prastesnės rungtynės buvo Dillonui Brooksui, kuris Los Andžele nuolat susilaukia publikos švilpimo. Kanadietis per 31 minutę sukrapštė vos 4 taškus bei buvo apjuoktas R.Westbrooko, kai pražanga stabdė jo dėjimą.

Į gerą kelią grįžę „Clippers“ Vakaruose išlieka vienuolikti, sezono pradžioje stebinanti Hjustono ekipa laikosi šeštosios vietos. „Rockets“ lieka Los Andžele, kur susigrums su „Lakers“ (7/6), o „Clippers“ vyks į svečius pas San Antonijaus „Spurs“ (3/9).

„Rockets“: Alperenas Šengunas 23 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Jalenas Greenas 20 (5 rez. perd., 1/6 tritaškių), Fredas VanVleetas 19 (8 atk. kam., 10 rez. perd., 5/9 tritaškių), Tari’us Easonas 12 (6 atk. kam.), Jabari Smithas 9 (7 atk. kam.).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 26 (8 atk. kam., 5 per. kam., 3/6 tritaškių), Jamesas Hardenas 24 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Paulas George’as 23 (8 atk. kam., 4/10 tritaškių), Ivica Zubacas 12 (7 atk. kam., 2 blokai), Normanas Powellas 10 (3/11 metimų), Russellas Westbrookas 8 (2/9 metimų).