L.Browno natūralizacija sukėlė vietinių žaidėjų pyktį: tai griauna Ispanijos krepšinį (9)

liepos 5 d., 20:23
L.Brownas gavo Ispanijos pilietybę (Scanpix nuotr.)
L.Brownas gavo Ispanijos pilietybę (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lorenzo Brownas antradienį gavo Ispanijos pilietybę ir rugsėjo mėnesį galės debiutuoti su šalies rinktine 2022 metų Europos čempionate.

Šis žingsnis sukėlė Ispanijos žaidėjų sąjungos (ABP) nepasitenkinimą.

ABP paskelbė pranešimą, kuriame išreiškė savo nepasitenkinimą suteikus pasą žaidėjui, neturinčiam jokių šaknų Ispanijoje, ir paaiškino, kad tai daro neigiamą poveikį Ispanijos krepšiniui.

Žaidėjų sąjungos pranešime rašoma:

„Suteikus Ispanijos pilietybę žaidėjui, neturinčiam jokių šaknų Ispanijoje, vietiniams žaidėjams siunčiama žinia yra labai žalinga ir daro neigiamą poveikį tiek dabarčiai, tiek ateičiai. Ar galima tikėti, kad dabartinė pasaulio čempionė neranda vietinių žaidėjų, su kuriais galėtų rungtyniauti aukščiausio tarptautinio lygio renginiuose?

REKLAMA

Bet kurio besitreniruojančio žaidėjo viltis yra ta, kad vieną dieną jis galės žaisti su Ispanijos rinktinėje.

ABP daugelį metų sistemingai smerkė fiktyvų kitų šalių pasų įteisinimą, naudojant tą pačią sistemą, kurią dabar naudoja Ispanijos krepšinio federacija ir Nacionalinė sporto taryba.

Tokie veiksmai naikina žaidėjų lūkesčius, atstumia sirgalius ir panaikina sportinius nuopelnus, leidžiančius svajoti apie žaidimą nacionalinėje rinktinėje.

Apmaudu matyti, kaip kiekvieną sezoną mažėja vietinių žaidėjų skaičius mūsų šalies komandose.

Ispanijos žaidėjai turi talento ir jau daugelį metų jį demonstruoja, tačiau, kad jį išvystytų ir išnaudotų, jiems reikia galimybių savo klubuose ir, žinoma, Ispanijos rinktinėje“.

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ pirkiniai, skeptiškas žvilgsnis į „Neptūną“, byranti „Labas GAS“, gandai apie „Rytą“, netikėtas Staniulio ėjimas ir „Lietkabelio“ pajėgumas


Gairės: ispanija, brownas abp
9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti