Vitorijos „Baskonia“
I kėlinys, 5 min.
2
:
2
Atsinaujins po sek
Sankt Peterburgo „Zenit“

Krepšinio agentas: apie realų „Neptūno“ bankrotą, milžinišką nuosmukį, Eurolygą Lietuvoje ir grįžti galinčias lygas (24) VIDEO POKALBIS

Balandžio 24 d., 17:03
S.Švetkauskas komentavo situaciją Europos krepšinyje
S.Švetkauskas komentavo situaciją Europos krepšinyje
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – naujas karantino vaizdo pokalbis, šįkart su „Octagon“ agentūros atstovu Sauliumi Švetkausku

Jis papasakojo apie skirtingą ekipų elgesį sudėtingu karantino laikotarpiu.

„Vieni klubai elgiasi adekvačiai, ėjo į kontaktą, pasiūlė nedideles kompensacijas. Suprasdami, kad žaidėjai pusmetį neturės pajamų, bent jau sutinka dalytis vargą pusiau. Suprantu, kad nuostoliai yra ir klubams, kažkieno kontraktai – šimtatūkstantiniai. Jei tu negauni pajamų, neturi futbolo klubo virš galvos – nėra lengva“, – sakė jis.

S.Švetkauskas pridėjo, kad pavydėtiną sistemą turi Prancūzijos krepšinio klubai, šiuo metu ir iki kontrakto pabaigos mokėsiantys žaidėjams net 84 proc. algos.

REKLAMA

Kalbėdamas apie lygas, kurios realiausiai gali grįžti šį sezoną, agentas įvardino Ispanijos ir Turkijos pirmenybes, o taip pat minėjo, jog didžiuliai pinigai, besisukantys Eurolygoje bei NBA, skatins šias lygas žūtbūt baigti sezoną.

„Girdėjau, kad jau yra skambinta „Siemens“ arenai. Pas mus mažas sergamumas, Vilnius ir Kaunas – šalia, būtų įdomu. Bet manau, kad jie pasirinks kokią Ispaniją“, – apie Eurolygą Lietuvoje sakė jis.

S.Švetkauskas kaip tik ketvirtadienį dalyvavo susitikime su Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) vadovais. „Pagrindinė tema buvo Klaipėdos „Neptūnas“, – teigė jis.

„Octagon“ agentas sako, jog kalbos apie galimą „Neptūno“ bankrotą nėra laužtos iš piršto, tačiau ekipos vadovą jis skatina palaukti ir neskubėti kardinalių sprendimų priimti taip anksti.

„Jie balandžio 1 dieną mano abiem žaidėjams siūlė susimažinti kito sezono kontraktus 60 proc. Aš klausiau: kodėl, kokiu pagrindu? Atsakė: negalėsime mokėti. Aš pasakiau: kitam sezonui turite 5 kontraktus – komplektuokite likusius žaidėjus paprastesnius“, – mano S.Švetkauskas.

Pasak jo, vasaros viduryje bus aišku, koks likimas lauks LKL klubų ir kokį minimalų biudžetą jiems teks surinkti – tokį pat, kaip dabar, ar galbūt kartelė bus nuleista. Globaliai jis prognozuoja komandų biudžetų susitraukimą apie 40 procentų. 

REKLAMA

Ankstesni VIDEO pokalbiai: 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


24 komentarai
Naujausi komentarai (24)
Geriausiai ivertinti (24)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti