Karas Graikijoje: „Olympiacos“ viešai apkaltino „Panathinaikos“ papirkus teisėjus ir turint paramą federacijoje (8) grasina neleisti krepšininkų į Graikijos rinktinę

Birželio 2 d., 10:33
Broliai Aggelopoulosai kaltina teisėjus ir federaciją tyčia padedant varžovams
Šaltinis: Krepsinis.net

Graikijos pirmenybių finalo serijos batalijos pasiekė kulminaciją – Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiacos“ mūšyje prireiks lemiamų rungtynių.

Po ketvirtojo serijos mačo, kurį „Panathinaikos“ svečiuose laimėjo 67:65, „Olympiacos“ spaudos konferencijoje švaistėsi kaltinimais teisėjų papirkinėjimu.

„Mūsų klubo prezidentas nemoka teisėjams pinigų, todėl nebijo jų“, – pasakė „Olympiacos“ vyr. treneris Giorgos Bartzokas ir perdavė žodį klubo savininkams broliams Aggelopoulosam.

„Noriu pasveikinti poną Vasilakopoulosą (Graikijos krepšinio federacijos prezidentas), poną Zavlanosą ir poną Koromilasą (buvę teisėjai, dabar vadovaujantys arbitrams). Tai, kas nutiko su teisėjavimu Graikijoje – šlykštu. Daugiau taip tęstis negali. Pasišlykštėjusi yra visa mūsų komanda. Manau, kad mano paminėti asmenys yra ligoniai, peržengę visas ribas. Vasilakopoulos, Koromilas ir Zavlanos sugriovė Graikijos krepšinį ir nemanau, kad norėtų tai keisti“, – sakė Giorgos Aggelopoulos.

REKLAMA

„Nuo 2009 metų mes esame tarp pajėgiausių Europos klubų ir dukart laimėjome Eurolygą. Karakatsounis ir Panagiotou buvo du teisėjai, su kuriais mes turėjome kovoti, nes jie padeda laimėti „Panathinaikos“. Štai kas vyksta Graikijoje. Lemiamose serijos rungtynėse turėsime kovoti su teisėjais, federacijos vadovais. Visi jie yra viena gauja“, – tęsė Panagiotis Aggelopoulos.

Broliai Aggelopoulosai pagrasino savo komandos žaidėjų neleisti į Graikijos vyrų krepšinio rinktinę, kuri varžysis Pasaulio taurės turnyre Ispanijoje. Tokiu atveju graikai turėtų žaisti be Vassilio Spanoulio, Georgios Printezio, Kosto Slouko ir kitų.

„Tie žmonės yra nesveiki „Panathinaikos“ sirgaliai. Jei turi tam priežasčių, daug priežasčių. Jie mano, kad valdo krepšinį. Mes turime dešimt Graikijos rinktinės narių, esame dukart iš eilės laimėję Eurolygą, bet nesame gerbiami. Faktas, jog nė vienas „Olympiacos“ žaidėjas neprivalo žaisti rinktinėje, kai vyksta tokie dalykai finalo serijos metu. Mes nesiųsime savo krepšininkų į rinktinę ir tai yra galutinis sprendimas“, – grasino Aggelopoulos.

Lemiamas finalo mūšis bus žaidžiamas trečiadienį O.A.K.A. arenoje.

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos


8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti