K.Porteris buvo sulaikytas dėl neteisėto ginklo laikymo automobilyje

Lapkričio 15 d., 20:01
K.Porteris sulaikytas policijos (Scanpix nuotr.)
K.Porteris sulaikytas policijos (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Klivlando „Cavaliers“ gynėjas Kevinas Porteris buvo sulaikytas ankstų sekmadienio, kai jį Ohajo valstijoje sustabdė policijos pareigūnai.

Remiantis šerifo įrašais, 20 metų K.Porteriui pareikšti kaltinimai dėl neleistino ginklo laikymo transporto priemonėje. Krepšininkas į laisvę buvo paleistas už 4 tūkstančių Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių išpirką.

„Cavaliers“ klubas sureagavo į situaciją ir jau išplatino pareiškimą, kuriame teigė, kad jau susisiekė su prasižengusiu krepšininku.

„Mes žinome situaciją, susijusią su Kevinu Porteriu, ir šiuo metu renkame informaciją. Kalbėjomės su krepšininku ir toliau situaciją su juo spręsime privačiai“, – skelbiama pranešime.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


Gairės: nba, cavaliers, porteris
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys