K.Maksvytį kaip priešingybę D.Adomaičiui pateikęs D.Motiejūnas: pas geriausius trenerius niekada nebūna tokių problemų (66)

liepos 5 d., 12:00
D.Motiejūnas davė interviu A.Tapinui (BNS nuotr.)
D.Motiejūnas davė interviu A.Tapinui (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Donatas Motiejūnas grįžo iš Kinijos ir dalyvavo Andriaus Tapino „Laikykitės Ten“ laidos pokalbyje. Ten aukštaūgis pasakojo apie savo vaikystę, kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), Greggą Popovičių ir santykį su Dainiumi Adomaičiu.

„Aš visada kovoju už teisybę ir jei esu įsitikinęs, kad esu teisus, kovosiu nuo pradžių iki galo. Ta savybė man nemažai padėjo karjeroje, bet atsitiko momentų, kai suremi ragais su žmogumi, kuris gali lemti tavo ateitį rinktinėje.

Tada turi pasirinkimą: ar kovoti už save, ar būti skuduru, eiti ir bučiuoti kojas. Geriausi treneriai sugeba suburti geriausią kolektyvą, pas geriausius trenerius niekada nebūna tokių problemų, o jei jų iškyla, tai iškyla mažai. Pas aikštingus trenerius jie anksčiau ar vėliau prieina liepto galą, taip yra.

REKLAMA

Esu turėjęs visokių trenerių. Kai buvau jaunas, sporto mokykloje daug dirbau su Kaziu Maksvyčiu. Jis daug pasiekęs ir negirdėjau nė vieno žaidėjo, kuris sakytų, kad nenori pas jį žaisti. Jis turi kažką, kas padeda suburti skirtingų charakterių žmones į vieną junginį. Ir dažniausias tas junginys kasmet kažką laimi“, – sakė D.Motiejūnas.

Visas pokalbis – vaizdo įraše:

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


66 komentarai
Naujausi komentarai (66)
Geriausiai ivertinti (66)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti