„Iššūkis 1000 litų“: lietuvių ir bosnių dvikovoje vyraus gynybinis krepšinis, vokiečiai nugalės žydus (10)

Rugsėjo 9 d., 10:05
M.Belinelli turėtų sulaukti daugiau poilsio minučių (Scanpix)
Šaltinis: Krepsinis.net

Penktoji čempionato diena man buvo viena nesėkmingiausių. Pralaimėjau 100 litų ir savo turimą pinigų sumą sumažinau iki 712,18 lt.

Pasisekė tik tiek, kad Petteri Koponenas surinko 11 taškų. Būtent tiek siūlė ir lažybų bendrovė „Unibet“, tad mano 50 statytų litų nei padidėjo, nei sumažėjo. Gruzinai jau antrą kartą šiame čempionate mane pavedė, o slovėnų ir kroatų rungtynės jau buvo iš tos serijos, kur reikėjo sėkmės. Pastarąja pasigirti ir vėl negalėjau.

M.Belinelli nebus itin rezultatyvus

Pirmąjį šios dienos statymą nusprendžiau pasirinkti dėl to, jog Italijos rinktinė jau užsitikrino pirmąją vietą D grupėje, o neabejotinam šios komandos lyderiui Marco Belinelli tikrai reikia poilsio.

Per rungtynes šis krepšininkas aikštelėje praleidžia apie 32 minutes, tad patyręs ir savo darbą puikiai išmanantis Simone Pianigiani neturėtų kankinti savo lyderio paskutinėse ir nieko nelemiančiose rungtynėse.

REKLAMA

Manau, kad M.Belinelli laikas šiandien turėtų sutrumpėti iki kokių 20-22 minučių, o per tiek laiko įmesti 17 taškų gali būti sudėtinga. Juo labiau, kad šis krepšininkas nepasižymi itin stabiliu metimu ir dažnai mėgsta piktnaudžiauti individualiais veiksmais.

Švedams šis mačas taip pat neturės jokios reikšmės, tačiau Švedijos rinktinė neabejotinai norės pirmenybes baigti trinkteldama durimis.

Taigi, šį kartą savo pasirinkimą motyvuoju tuo, jog treneris suteiks M.Belinelli daugiau poilsio ir pastarasis neįmes 17 taškų. Už tokią baigti lažybų bendrovė „Unibet“ siūlo 1,85 koeficientą, todėl pastatęs 50 litų sėkmės atveju susigrąžinsiu 92,5.

Vokietija įveiks Izraelio krepšininkus

Kadangi šiame Europos logika beveik neegzistuoja, šį statymą pasirinkau vedamas intuicijos. Tiesiog manau, jog vokiečiai šiai minutei yra geresnė komanda, nei Izraelio rinktinė.

Pasikartosiu dar sykį, jei vokiečius šiame čempionate būtų lydėjusi sėkmė, jie savo sąskaitoje tikrai galėjo turėti ne vieną, o bent tris pergales. Tačiau situacija tokia, jog ši ekipa jau neturi jokių galimybių patekti į antrąjį pirmenybių etapą.

Izraelio krepšininkai teorines galimybes dar išsaugojo, todėl šiame mače juos turėtų slėgti didesnė atsakomybė. Vokiečiai žais mėgaudamiesi ir bandys nusitempti žydus kartu su savimi iš čempionato, tuo tarpu Izraelio rinktinei reiks žūtbūt laimėti.

REKLAMA

Galvoju, jog Vokietijos krepšininkai gali turėti pranašumą baudos aikštelėje, nors dėl kamuolių šiame čempionate abi komandos kovoja beveik lygiai. Jei pavyks išnaudoti Tobora Pleissą, šis aukštaūgis gali pridaryti daug nemalonumų Izraelio komandai.

Žydams bus svarbiausia sustabdyti vokiečių snaiperius, kurie per rungtynes į varžovų krepšį įmeta beveik po dešimt kartų. Jei toliašaudė artilerija sėkmingai veiks ir šiame mače, žydams bus labai sunku.

Taigi, statau 40 litų už Vokietijos rinktinės pergalę. „Unibet“ už tokią rungtynių baigtį siūlo net 2,95 koeficientą, todėl vokiečių laimėjimo atveju susigrąžinčiau net 118 litų.

Lietuviai ir bosniai žais nepakankamai rezultatyviai

Paskutinis šios dienos statymas – Lietuvos bei Bosnijos ir Hercegovinos rungtynių bendras pelnytų taškų skirtumas. Manau, jog komandoms kartu nepavyks įmesti 147 taškų.

Lietuviai šiame čempionate ginasi labai neblogai ir nei sykio į savo krepšį nepraleido daugiau, nei 70 taškų. Tiek įmesti sugebėjo Juodkalnija, bet šiai ekipai norint surinkti tokį taškų skaičių prireikė net pratęsimo.

Patys lietuviai puolime taip pat neblizga, todėl iš paskutinių grupės rungtynių rezultatyvumas neturėtų būti didelis. Juo labiau, kad tai bus itin svarbus mačas abiem komandoms, tad psichologinė įtampa slėgs visus žaidėjus.

REKLAMA

Nors bosniai mėgsta greitą krepšinį, lietuviai tikriausiai bandys primesti sau būdingą lėtesnį žaidimą ir numušti rungtynių tempą. Be to, mūsiškiai tikrai turi ginklų, kaip sustabdyti Mirzą Teletovičių, tad jei pavyks neutralizuoti šį puolėją, bosnių puolimas išvis pakriks.

Taigi, statau dar 50 litų, jog šios komandos kartu nepelnys 147 taškų ir jei viskas bus taip, kaip manau, į mano sąskaitą sugrįš 95 litai.  


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti