Ispanus pasitiko tūkstantinė minia, M.Gasolis pademonstravo gėrimo ir šokių įgūdžius (7) 3 VIDEO

Rugsėjo 16 d., 23:27
Ispanija pasitiko savo didvyrius
Ispanija pasitiko savo didvyrius
Šaltinis: Krepsinis.net

Pasaulio taurėje triumfavę ispanai grįžo namo. Kaip ir įprasta, čempionus jų šalyje pasitiko tūkstantinė minia.

Gražuolę taurę parvežusi rinktinė pirmiausia sulaukė oficialaus ministro pirmininko Pedro Sanchezo priėmimo, o vėliau net kelias valandas autobusu skynėsi kelią per žmonių minią, kad galėtų trofėjų iškelti prieš visus susirinkusius gerbėjus.

Ypatingai laimingas atrodė Marcas Gasolis. Ispanas pastaruoju metu turėtų skrajoti padebesiais, nes prieš tris mėnesius triumfavo ir Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Aukštaūgis dar kartą įrodė, kad moka ne tik žaisti krepšinį, bet ir švęsti pergales.

M.Gasolis pakartojo Toronte pademonstruotą triuką. Tada vienu mauku jis išgėrė visą vyno butelį, šį kartą – skardinę alaus. Vėliau jis pademonstravo ir savo pergalės šokį.

Ispanai trofėjų susigrąžino po 13 metų pertraukos. 2006-aisiais jie taip pat tapo pasaulio čempionais. Įdomus sutapimas, kad abu kartus jie triumfavo taip ir neįveikę JAV rinktinės, nes šią iš kelio eliminuodavo kiti.

Vis dėlto ispanai gavo pelnytą progą švęsti ir tai veikiausiai darys iki paryčių. Šios šalies atstovai 21-ajame amžiuje demonstruoja tiesiog nepakartojamus pasiekimus, per 18 metų surinkę jau trylika medalių komplektų aukščiausio rango turnyruose.


7 komentarai
Naujausi komentarai (7)
Geriausiai ivertinti (7)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti