Ir vėl puikiai žaidusio G.Oreliko ekipą pražudė tritaškis su sirena (3) VIDEO

Gruodžio 6 d., 21:33
G.Orelikas eilinį kartą buvo rezultatyvus (FIBA Europe nuotr.)

Skaudų pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė Venecijos „Reyer“ (4/3) ekipa, kuri išvykoje 80:81 (18:20, 22:13, 16:23, 24:25) nusileido Madrido „Estudiantes“ (5/2) klubui.

Italijos čempionai pirmavo po puikiai sužaisto antrojo kėlinio (40:33), tačiau šeimininkai iki trečiojo kėlinio pabaigos spėjo atstatyti „status quo“ – 56:56.

Rezultatas buvo lygus ir likus žaisti 11 sekundžių bei atsirado reali pratęsimo galimybė (78:78). Situaciją pakeitė dvitaškį pataikęs Dominique'as Johnsonas, tačiau tai dar nebuvo viskas – pergalę ispanams išplėšė su sirena tritaškį pataikęs izraelietis Sylvenas Landesbergas. Iki tol gynėjas buvo prametęs visus penkis savo tolimus metimus.

Gediminas Orelikas eilinį kartą buvo itin naudingas – per 26 minutes pelnė 15 taškų (1/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, kartą prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Jam geriausiai talkino 16 taškų pelnęs Mitchellas Wattas, 13 pridėjo Hrvoje Peričius.

Varžovų ekipoje dviženklį rezultatyvumą pasiekė keturi žaidėjai: Anthony Brownas – 21, Goranas Sutonas – 15, Domagojus Brizuela – 14, Sylvenas Landesbergas – 11 (1/6 tritaškių).