Į Vasaros lygą kartu su R.Kaukėnu išvykęs A.Bružas: tai yra puiki vieta megzti pažintis ir plėsti akiratį (8) VIDEO interviu

liepos 9 d., 10:17
A.Bružas vieši Las Vegase
A.Bružas vieši Las Vegase
Šaltinis: Krepsinis.net

Startui Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) besirengianti „Wolves“ komanda po truputį dėlioja klubas ateities viziją.

Buvęs Krepsinis.net žurnalistas Algimantas Bružas, kuris naujajame klube užima krepšinio operacijų vadovo pareigas kartu su klubo prezidentu Rimantu Kaukėnu vieši Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), kur stebi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygos kovas.

Ekipa jau pristatė vyriausiąjį trenerį Rimą Kurtinaitį, kurio žaidimo viziją „Wolves“ bandys paversti realybe.

„Reikalingas branduolys, kuris bus lietuviškas, bet turime idėją žaisti greitą, agresyvų krepšinį. Taip rungtyniauti nori Rimas Kurtinaitis. Tokią viziją turime galvose ir pagal ją bandome lipdyti komandą“, – dėstė A.Bružas.

REKLAMA

Šiuo metu klubas jau yra oficialiai paskelbęs, kad ekipai atstovaus Adas Juškevičius.

„Geresni lietuviai turi daugiau pasirinkimo, todėl nėra lengva. Mums reikia nuveikti lengvą darbą kalbinant ir įrodinėjant, kodėl turėtų pasirinkti mus. Nesusirinkome lengvai gyventi, turime iškeltus tikslus ir bandysime juos įgyvendinti.

Juškevičius yra žaidėjas, matęs aukščiausio lygio. Jis puikiai žino savo stiprybes ir tą lygį išlaiko. Tai yra pasitikintis savimi žaidėjas, pasižymintis geru pataikymu. Žinome jo metimus rinktinėje, Panevėžyje ar žaidžiant Permėje. Juškevičius padarė didelę pažangą kaip kūrėjas. Jis padarė didelę pažangą šioje srityje ir tikimės, kad galės mums padėti įtraukiant ir kitus žaidėjus“, – teigė krepšinio operacijų vadovas.

R.Kaukėnas pabrėžė kelionės į JAV svarbą bei atskleidė, kokie pagrindiniai tikslai yra keliami ten.

„Mes esame jaunas klubas ir turime norą augti bei mokytis. Norime užmegzti ryšius, susipažinti su žaidėjais bei visa virtuve. Vasaros lyga yra puiki vieta, kur visa tai galima padaryti ir ten galime pasisemti daug patirties“, – kalbėjo klubo prezidentas.

REKLAMA

Jam pritarė ir klube kojas jau spėjęs apšilti A.Bružas.

„Mes norime pažiūrėti į tuos žaidėjus, kurie tik pradeda savo profesionalo kelią ir galbūt ateityje pakovoti dėl jų. Kitas svarbus aspektas yra tas, jog ten susirenka visi NBA klubų atstovai, visi ryškiausi agentai. Tai yra puiki vieta megzti pažintis bei plėsti akiratį“, – pridėjo A.Bružas.

„Ilgoji pertrauka“: Eurolygos pirmasis trimestras – pažymys „Žalgiriui“, nuvylę žaidėjai, nustebinę krepšininkai, kurios komandos stebina, o kurios – nuvilia, bei kur laukiamos permainos


Gairės: kaukėnas, wolves, bružas
8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti