Į krepšį nežiūrėjęs N.Jokičius vis tiek dominavo prieš autsaiderius (3)

Sausio 8 d., 09:43
N.Jokičius siautė išmesdamas vos tris metimus (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) titulą ginantys Denverio „Nuggets“ pratęsė oponentų vargus.

Čempionai savo arenoje 131:114 (31:29, 34:28, 43:28, 23:29) nugalėjo Detroito „Pistons“ (3/33).

„Nuggets“ didžiąją dalį reikalų sutvarkė dar trečiajame kėlinyje, atitrūkdami 108:85, o svečiuose tik kartą šį sezoną laimėjusi Mičigano ekipa jau neatsitiesė.

Išskirtinę statistiką rinko Nikola Jokičius, dominavęs altruistiškai – 25 minutės, 4 taškai (2/3 dvitaškių), 7 atkovoti kamuoliai, 16 rezultatyvių perdavimų, 5 blokai, 2 klaidos ir 4 pražangos.

Serbo skaičių eilutė neįprasta ne tik dėl mažo metimų skaičiaus. Jis pakartojo asmeninį blokų rekordą, netoli tokio pasiekimo buvo ir rezultatyvių perdavimų grafoje, kurių yra išskirstęs 18.

Metimus susirinko jo porininkas Jamalas Murray’us – 30 minučių, 37 taškai (11/16 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 6/7 baudų metimų), 5 atkovoti, perimtas ir prarastas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokas ir 4 pražangos.

Tuo tarpu „Pistons“ ne tik pralaimėjo, bet ir prarado lyderį Cade’ą Cunninghamą, kuris antrajame ketvirtyje susižeidė kelį ir vėliau ant parketo negrįžo.

„Pralaimėjome ir tai atlikome dideliu skirtumu. Meluočiau, jei sakyčiau, kad džiaugiuosi dėl kažko šiose rungtynėse. Jokičius vis tiek daug nuveikė savo komandai ir paveikė rungtynes“, – teigė serbą tiesioginėje dvikovoje rezultatyvumu gerokai pranokęs Jalenas Durenas.

Paskutinė lygoje liekanti Detroito ekipa tris artimiausius mačus žais namie, pradėdama nuo Sakramento „Kings“ iššūkio, „Nuggets“ vyksta į Jutą.

„Pistons“: Jalenas Durenas 20 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 8/12 dvitaškių), Alecas Burksas 18 (3/3 tritaškių), Bojanas Bogdanovičius 14 (3 per. kam.), Jadenas Ivey 13 (6 rez. perd., 0/6 tritaškių), Kevinas Knoxas 12, Isaiah Liversas 11 (5 atk. kam.).

„Nuggets“: Jamalas Murray’us 37 (3/8 tritaškių, 5 atk. kam.), Michaelas Porteris ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as (3/6 tritaškių) po 18, Peytonas Watsonas 15 (6 atk. kam.), Reggie Jacksonas 13 (9 rez. perd.), DeAndre Jordanas 9 (7 atk. kam.), ... , Nikola Jokičius 4 (7 atk. kam., 16 rez. perd., 5 blokai).